Новоприбулим депутатам не дають спати проститутки

23 травня 2006, 11:18

У вівторок новообрані депутати почали переселятися в готель "Київ", де мешкатимуть на 13,5 квадратних метрах зі своїми родинами. Як виявилось, більше за все їх бентежить зламане радіо, гнилі ківі та проститутки.

Новообраних депутатів, які користуватимуться послугами готелів, 146, щоправда, лише 90 мешкатимуть в "Києві", решту розселять в інших готелях.

Номер готелю обійдеться платниками податків в 420 гривень на добу.


Такі ось номери заселяють депутати. Фото Анни Андрієвської

Найбільш дисциплінованими депутатами стали "регіонали": всі 56 осіб, яким був потрібен номер, вже поселилися. Скаржаться вони в основному на те, що не працює радіо, декому довелося привезти свій холодильник, праску та електрочайник.

"Регіонал" Олександр Чорноморов також поскаржився на те, що ніяк не може підключитися до Інтернету. "Мабуть, провайдер поганий", - пояснює він. Як виявилося, в номері Інтернету немає, доводиться підключатися за допомогою мобільного телефону.

"Я б іще пральну машину сюди поставив, але місця немає", - сказав він. На питання, як же він пратиме свій одяг, він відповів: "Маленькі речі – сам, а ось сорочки в готелі випрати коштує п’ять гривень".

"Регіонал" Чорноморов у своєму номері. Фото "Сегодня"

Крім таких господарських проблем, дуже турбують новообраних депутатів нічні дзвінки з пропозиціями розважитись із дівчиною.

"Кожен день дзвонять в номер після восьмої і питають: "Вам дівчина не потрібна?" Я відмовляюся, але вони наполегливо продовжують це робити. Вони, мабуть, думають, що тут богатирі ненаситні живуть, яким дівчина постійно потрібна, якщо кожного дня дзвонять", - розповів Чорноморов.

"Я так розумію, що, якщо проститутки знають мій телефон, вони з кимсь з працівників "Києва" домовляються, а ті дівчатам його (номер) дають. До того ж спецслужби можуть тут "жучки" поставити і записуючі пристрої. Знімуть тут все, а потім будуть шантажувати. Тож не потрібні нам дівчата", - заявив він.

Варто Чорноморову скористатись порадою досвідченого депутата Едуарда Гурвіца, який три депутатських скликання жив в номерах готеля "Київ". Йому також доводилося відбиватися від таких пропозицій.

Регіонал Колесниченко взяв з собою два костюми. Фото "Сегодня"

"Ну, так, телефонують, але ж "обязаловки" немає з ними спати. Кожен може відмовитись, немає нічого страшного в тому, щоб сказати "Не хочу!", - розповів Гурвіц і додав, що ніколи не користувався послугами "нічних метеликів".

До самого приїзду депутатів вартість послуг "жриць кохання" зростає. Дівчата, що працюють в готелі "Київ", зізналися, що приїзд депутатів викликає нездоровий ажіотаж повій, пише газета Сегодня.

Конкуренція поміж дівчатами помітно загострюється. Однак одна з них відреагувала на приїзд потенційних клієнтів негативно. "У них же родини, діти..."

Між тим, скоріш за все, депутати не будуть жити в готелях всі п’ять років. Протягом 2007 року вони отримають квартири в Києві, як це зробили їхні колеги з інших міст минулого скликання.

Поки депутати з'їжджаються зі своїми дружинами, щоб мешкати на 13 квадратних метрах. Як то кажуть, тісно, зате тепло. А це їм знадобиться. Бо, за словами Гурвіца, взимку температура може опуститися до 12 градусів тепла.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів