Донька Ющенка надіслала Тіні Кароль sms, а та нецензурно вилаялася

22 травня 2006, 11:17

Результати фіналу "Євробачення", за якими конкурс виграли фінські "монстри", шокували багатьох українців. Деякі навіть шкодують, що від України цього року виступала не Вєрка Сєрдючка...

'Тіна

Тіна виклалася на "всі 100". Фото "Бліка"

Але про це пізніше. Зараз – про те, хто з українських "зірок" вболівав за українку Тіну Кароль найбільше.

Виявляється, пристрасті в Україні розгорілися не менші, ніж у Афінах. А точніше, у столичному клубі "Arena Entertaiment", де на літньому майданчику спеціально встановили величезний екран для трансляції прямого ефіру "Євробачення".


'Ліна

Ліна Ющенко і Могилевська.
Фото "Бліка"

Подивитися фінал конкурсу прийшли співачка Наталя Могилевська, Олена Мозгова, а також Віталіна Ющенко з друзями.

Дочка президента виявилася найпалкішою вболівальницею за Тіну. Вона сильно переживала за неї, емоційно підтримувала і дуже розхвилювалася, коли оголосили результат, зазначивши, що "Тіна більше за всіх працювала, а перемогло – шоу".

Весь вечір Віталіна не давала нікому спокою і наполягала, що "Тіна – найкраща, вона повинна обов'язково перемогти, поза всяким сумнівом".

Коли оголосили остаточний результат конкурсу Віталіна рознервувалася не на жарт. "Я ще на самому початку говорила Олені Мозговій, що фіни можуть перемогти, адже вони зробили шоу. Але однаково це несправедливо! Ви бачили цих фінів?!", – обурювалася Віталіна.

"Знаєте, тільки одна Тіна серед усіх молодих виконавців: і українських, і тих, що на "Євробаченні" – тільки вона трудоголік, а всі інші лінуються діяти. Незважаючи ні на що, я вважаю, що Тіна Кароль виступила краще за всіх і їй немає рівних", - розсипалася у компліментах розчулена дочка Ющенка.

'Тіна

Тіна сама накладає собі макіяж. Фото "Бліка"

А потім зізналася: "Знаєте, я їй тільки но sms відправила, щоправда, з Олениного телефону. Я їй написала, що ми її любимо і підтримуємо".

SMS виявилася такого змісту: "Тіна, ми за тебе! Сім’я Ющенка. Президент з тобою. Ліна".

Потім засмучена дівчина повернулася за столик до друзів і ще довго доводила, що результат несправедливий.

А як сприйняла результат конкурсу сама Тіна? Як пише газета "Блік", перед виходом на сцену Тіну так розривало від емоцій, що вона не стрималася і нецензурно вилаялася: "Come on! Давай, порву с...ки!"

А от після виступу співачка залишилася задоволеною собою. "Думала, мене буде плющити, розривати, але ні – почувалася нормально", - зізналася вона. Ще вона з оптимізмом дивиться у майбутнє і впевнена, що після "Євробачення" життя не закінчується: "Усе попереду! Я приїхала на "Євробачення" продавати не шоу чи груди, а мистецтво"...

А тепер про те, як оцінили результат конкурсу українські шоу-мени і "зірки". Учасник "Євробачення"-2003 Олександр Пономарьов поскаржився на недосконалу і непрофесійну систему голосування. Каже, те що відбулося у суботу – "Європа вирішила постібатися".

"Але те, що вона постібалася – півбіди. Найгірше те, що цей дурний смак буде нав’язуватися нормальним людям за допомогою радіоефіру", - сказав Пономарьов в інтерв’ю "Газете по-киевски".

'Тіна

Тіна обирає сукню. Фото "Бліка"

Ідею послати на "Євробачення" у наступному році Вєрку Сєрдючку Пономарьов сприйняв "на ура". "Хоч постібаємось. Мій прогноз – у наступному році на конкурсі буде багато рокерів, а скоро "Євробачення" перетвориться на костюмоване шоу за участі трансвеститів", - поділився співак.

'"Європа,

"Європа, готуйся злякатися!".
Такий логотип висить на офіційному сайті фінських монстрів

А так вони виглядають без масок. Знайди 10 відмінностей

А так вони виглядають без масок. Знайди 10 відмінностей

DJ Паша був ще більш емоційним. Каже, на наступний рік, щоб виграти "Євробачення" треба створити групу "Сідниці, що співають"...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів