У дитинстві Тіна Кароль була гидким каченям

17 травня 2006, 19:05

Цьогорічна конкурсантка "Євробачення" від України Тіна Кароля, яка вже встигла підкорити Афінську публіку своєю сексуальністю, у дитинстві була гидким каченям.

Кажуть, у віці 10 – 11 років Таня Ліберман (справжнє прізвище співачки) була повненькою і зовсім не блондинкою. Тоді вона співала на різних пісенних конкурсах ("Таланти твої, Україно", "Чорноморські ігри", "Слов’янський базар") джазові композиції і всі зітхали, мовляв, така дівчинка могла стати зіркою, а от зовнішність "підкачала".

Народилася теперішня зірка у Магаданській області, а потім її сім’я переїхала до Івано-Франківська


Тепер Тіна Кароль – на олімпі слави і в вона не відчуває нестачі у чоловічій увазі. Проте зараз усі думки співачки – лише про роботу.

"Як і кожній молодій дівчині мені приємно, але не більше того – всі думки лише про творчість, всі душевні сили зараз мають йти лише на неї. Заміж я не поспішаю, хоча дітей люблю, але ще дуже багато всього треба зробити", - розповіла Тіна в інтерв’ю "Час.ua".

Дівчина вражає упевненістю у собі. Каже, їде на "Євробачення" за перемогою. "Вважайте, що я вже виграла... Я точно знаю, що перемога буде за мною, свято у це вірю, інакше нема сенсу їхати. Хто не вірить у дива, з тими вони і не трапляються!", - переконана Тіна.

Чобітки з національним колоритом

Про програш вона і чути не хоче, але якщо таке і трапиться, співачка "з моста кидатись і у петлю лізти" не збирається, а працювати, працювати і ще раз працювати.

Не бентежить Тіну і той факт, що на "Євробаченні" вона виконуватиме пісню, схожу на ту, з якою минулого року виграла гречанка Елена Папаризу. Вона сміливо зізнається, що написала її під враженням саме її виступу.

Тіна везе з собою серце від чарівника Коперфілда, яке буде головною родзинкою її виступу. Воно літатиме по сцені, сідати співачці на руки, а потім відлетить у зал.

"Я буду виступати на фоні біло-червоних екранів, що створить магічний ефект. Я буду у біленькій коротенькій сукні зі смайликом на животі. Високі чоботи будуть зроблені з квітчаних українських хусток – це дуже незвичайно і надає фольклорного елементу всьому номеру", - похвалилася Тіна.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів