На "Євробаченні" співають Вєрку Сєрдючку, а Тіну Кароль ледь не задушили

17 травня 2006, 12:11

Чим ближче до початку самого конкурсу "Євробачення", тим більше сенсацій народжує така кількість артистів, зібраних в одному місці.

Діма Білан ледь не задушив Тіну в обіймах

Діма Білан ледь не задушив Тіну в обіймах

TabloID вже писав про "орків" з Фінляндії, які приїхали лякати глядачів конкурсу своїм виглядом, про Діму Білана з Росії, у виступі якого задіяний рояль, про хорватку Северіни Вучкович, з якою сталося майже те саме, що і з Іриною Білик та її бойфрендом .

Тепер курйоз стався з нашою українкою Тіною Кароль. Вона так сподобалася конкурсантам, що її просто рвуть на частини.


Сталося це у ніч перед відкриттям конкурсу в Технополісі Гази - колишньому афінському газосховищі, перетвореному на ультрасучасний клуб. Там пройшли вечірки-презентації конкурсантів зі слов'янських країн.

Першою презентувала себе білоруська конкурсантка Поліна Смолова. Після її виступу наша Тіна вийшла на сцену і надягла на Смолову майку зі своїм логотипом, попросивши Поліну носити її постійно.

Тіна вже у всю репетирує

"На вогник" у Технополіс Гази заглянув і Філіп Кіркоров (як же без нього?). На вечірці він вирішив поторгувати своїми речами, у такий спосіб підтримавши Поліну Смолову.

Тіна вже встигла пороздавати автографів

Тіна роздає автографи на своїй прес-конференції

Філіп пустив з аукціону сценічний піджак, причому стартова ціна була смішною - 20 євро. Щасливим власником зоряних обносок, викупивши лот за 200 євро, став учасник польської групи "Їх Троє".

Після Білорусії естафету підхопила українська команда. Тіна почала свій виступ презентацією конкурсної пісні Show Me Your Love. Глядачі, серед яких переважали наші земляки і група підтримки, ревіли від захвату і не відпускали співачку зі сцени.

І тут почалося найцікавіше. Вже згадуваний Діма Білан так був зачарований українкою, що, вискочивши на сцену, ледь не задушив Тіну у своїх обіймах. Утім, потім Діма трохи заспокоївся і заспівав свою конкурсну пісню Never Let You Go.

Полякам подобається репертуар Вєрки Сєрдючки

Полякам подобається репертуар Вєрки Сєрдючки

Останніми виступали польські учасники – група "Їх Троє". Натхненні Тіною Кароль і покупкою піджака Кіркорова, поляки, почавши своє шоу, зненацька виконали пісню з репертуару Андрія Данилка.

За матеріалами "Комсомольской правды в Украине"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів