Тіну Кароль залишили без сукні

16 травня 2006, 13:38

"Голос України" на Євробаченні Тіна Кароль ще до самого конкурсу вирвалася в лідери. На її прес-конференцію в Євроклубі прийшла рекордна кількість журналістів.

Фото Анни Андрієвської

До того ж шанувальники подарували своїй улюблениці скляну статуетку, на якій грецькою мовою були написані слова пісні, з якою Кароль виступить у півфіналі.


Співачка одразу вивчила слова іноземною мовою і зі властивим їй темпераментом виконала новий варіант пісні.

Фото з офіційного сайту фан-клубу Тіни Кароль

Після того, як Тіна заспівала для журналістів ще й "Чорнобривці" і станцювала на столі, що показали по грецькому ТБ, співачку стали впізнавати на вулицях.

Але на цьому "зажигания" не закінчилися і вже 14 травня на вечірці-представленні учасників від Польщі та України, Тіну залишили без сукні.

Фото з сайту співачки

Ні, дівчину ніхто не роздягав: на вечірці Кароль влаштувала аукціон, на якому було виставлено вбрання, в якому вона перемогла на "Новій хвилі" в Юрмалі.

Вбрання придбав за 200 євро фан з Польщі. "Виручені" гроші Тіна одразу вручила переможцю конкурсу на краще знання її пісні, додавши ще й парасольку зі своєю символікою.

Своєю присутністю вечірку вшанував і екс-чоловік "примадонни" Росії Філіп Кіркоров, який назвав Тіну "запальничкою".

На репетиції 12 травня українська співачка не показала вже заявлені декорації від фабрики Коперфільда, серед яких радіокероване крилате серце, що має випурхнути і сісти співачці на долоні.

Фото Анни Андрієвської

На виступ до Греції Тіна взяла із собою чотири концертних костюми. Основним стане вбрання від Вікторії Гресь. Це біла сукня з червоним поясом, що пошили у грецькому стилі.

Фото Анни Андрієвської

Хоч українці не горять особливим бажанням ставити на виграш вітчизняної "солодкозвучної сирени", але в Інтернеті Тіна вже вирвалася на третє місце - до 9 травня вона була двадцять шостою.

Лідером "голосування за улюбленців" є представник Росії Діма Білан. Під час виконання свого номера співак буде з'являтися на сцені з білого роялю.

Фото з офіційного сайту фан-клубу Тіни Кароль

Підтримувати Тіну в Греції поїхав ведучий "Євробачення-2005" у Києві ді-джей Паша. На час нинішнього конкурсу він також став конферанс'є співачки.

На півфіналі 18 травня українська співачка виступатиме п'ятнадцятою.

За матеріалами газети Сегодня, Факти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів