Ющенко живе поряд з Хілларі Клінтон

12 травня 2006, 17:56

Здається, робити двійників з українських політиків і спортсменів стає модним. То ляльок з них зроблять, то з воску виліплять, то з дерева вирізблять.

Майстер в оточенні своїх творінь

Майстер в оточенні своїх творінь

Ющенко часів Нацбанку

От і у відомого скульптора Валентина Зноби є своя невеличка колекція знаменитостей, зроблених, так би мовити, своїми руками. Найдавніша з них – княгиня Анна, яка тепер живе під Парижем. Але має майстр у своїй колекції і бюсти сучасних відомих українців – він виліпив усіх президентів.

"У моїй колекції є Леонід Кравчук, Леонід Кучма. Є і Віктор Ющенко, я ліпив його в ті часи, коли він був керівником Нацбанку", - розповів Валентин Зазноба "Сегодня".


Скульптор пригадує, як тоді Ющенко попросив його зробити пам’ятник вбитому директору НБУ Вадиму Гетьману. Тоді, видно, вирішили виліпити заразом й самого Ющенка.

А тепер скульптор вирішив взятися за спортсменів: "Збираюся зробити скульптури Віталія і Володимира Кличків – я вже домовився з обома братами".

Ліпив Валентин Зазноба й іноземців. Навіть президента Клінтона виліпив.

"Коли Клінтон у 2000 році був у Києві, йому подарували виготовлений мною портрет – у бронзі. Потім я отримав від нього особистого листа з підписом, у якому він дякує мені за роботу. Пізніше, коли він приїхав до Києва, я встановив у майстерні телевізор і ліпив його майже з натури", - розповів він.

Хіларі так і не доїхала до Клінтона

Хіларі так і не доїхала до Клінтона

А от дружині Клінтона Хіларі так не пощастило. Скульптор спочатку виліпив їх разом, але президенту скульптуру дружини не передали, "тому що президенту США не можна отримувати дорогих подарунків".

Звідтоді Хіларі пилиться у майстерні Валентина Зазноби.

Ще український скульптор так сподобався росіянам, що сам заступник мера Москви Лужкова запрошував його у столицю нашого північного сусіда. Навіть квартиру йому виділив на Великій Поляні.

"Але я навіть не з’їздив подивитися "лужковську" квартиру – у Києві у мене своя майстерня", - зізнався гордий скульптор.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів