Ющенка лікує знахар, а його брата з дитинства пригощали травкою

12 травня 2006, 15:21

Віктор Ющенко ніколи не забував про своїх земляків з Хоружівки. Багато з його друзів – вихідці з того самого села, де, як зізнався сам президент, він колись ходив "по коліна в багні".

Ющенко з хоружівським цілителем

Ющенко дружить з хоружівським цілителем

Але й односельчани Ющенка не забувають про Віктора Андрійовича. От і Василь Литвиненко, відомий у Сумській області травник, часто згадує нинішнього президента.

Та й згадувати є що. Виявляється, дід Василь лікував Ющенка, коли той був ще зовсім малий. Більше того, зі слів травника, він і Віктор Андрійович – родичі по батьківській лінії: дід Василь – троюрідний брат батька Ющенка.


"Я Вітю від застуди лікував, коли він ще в школу ходив. І брата його Петра травками пригощав. А в останні роки намагався хоч чимось їхній мамі Варварі Тимофіївні, яка страждала на ревматизм", - розповів дід "Комсомольській правді в Україні".

Але травник лікував Вітю та його сім’ю не лише у дитинстві. Виявляється, він зіграв не останню роль у лікуванні Ющенка під час його отруєння.

Дід розповів, що якось зранку у його хвіртку постукалися незнайомі люди. Як з'ясувалося пізніше, це приїхали помічники Віктора Андрійовича.

Майбутній президент тільки-но повернувся з австрійської клініки і звернувся по допомогу до старого знахаря. Відмовити родичу Василь Сергійович не зміг.

Діду Василю вже 81 рік

Діду Василю вже 81 рік

"Уже наступного дня я був у Ющенка. Із собою привіз два мішки череди і спеціальні мазі. Усе, що потрібно для того, щоб вивести з його організму токсини. Розповів Віктору Андрійовичу, як ці ліки застосовувати. І уточнив, що для повного видужання необхідний рік. Але от лихо! Зважаючи на все, у нього зовсім немає часу займатися собою. Якби він мене послухав, шкіра на його обличчі вже була би здоровою", - поскаржився цілитель.

Але тепер він не переживає, бо не має жодного сумніву, що президент – знову здоровий і повен сил.

"По-перше, Віктору Андрійовичу вчасно надали медичну допомогу. По-друге, у нього завжди було міцне здоров'я. Тому його організм переміг хворобу. Так що розмови про те, що Ющенко хворіє, не більш ніж плітки!", - каже він.

Сьогодні дід Василь зайнятий роботою над книгою, у якій будуть опубліковані зібрані ним за довгі роки занять фітотерапією рецепти і характеристики різних трав.

До речі, перша книга Василя Литвиненка "Неоціненна спадщина цілителя" вийшла у світ близько року тому. У передмові до неї президент написав:

На цій фотографії майбутньому президенту 3 місяці

"Я і сьогодні нерідко зустрічаюся з Василем Сергійовичем, добрим і мудрим чоловіком, який має щиру українську душу. Хочу побажати, щоб досвід та знання воістину народного цілителя й надалі служили нашим людям...".

Фото "КП в Украине" і з сайту Віктора Ющенка "Моя Україна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів