Дружина Ющенка згадала дитинство, а Тарасику подарували ексклюзив

12 травня 2006, 12:09

Мабуть, життєвим кредо дружини президента Катерини Ющенко і справді є "все краще - дітям".

Якось пані Катерина зізналася, що їй не вистачає часу на себе, але діти для неї – святе. Це й помітно, бо доньки Христинка і Софійка, а також молодший син Тарасик допомагають вирішувати президентському подружжю їхні державні справи.


Малкович попрацював гідом для дітей президента
Цього разу дружина президента влаштувала своїм дітям справжнє свято, бо повела їх не на нудний прийом, а на відкриття виставки оригіналів найкращих ілюстрацій видавництва Івана Малковича "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" "Для малят від 2 до 102...".

Катерина Ющенко занурилася у дитинство

Виставка проходила у музеї книги та друкарства, розташованому на території Києво-Печерської лаври.

Відвідувачів виставки зустрічав сам Малкович, а для дітей Ющенків він особисто провів невелику екскурсію виставкою. "Це Сніжна Королева. А це Маленький Принц...", – з теплотою в голосі тим часом каже видавець.

Малкович на сьомому небі від щастя

"Так, саме книжки "А-ба-ба-га-ла-ма-ги" дівчата зараз читають", – підхоплює пані Катерина.

Тим часом, Іван Антонович усе намагався з'ясувати, які з картин сподобаються дітям більше за все - щоб саме її і подарувати президентським дітям.

Дружина Ющенка з Ліною Костенко. На задньому плані - Анатолій Борсюк

Врешті-решт, діти президента одержали дорогі, ексклюзивні подарунки – оригінальні ілюстрації до книг. Тарасику пощастило в останню чергу. І до того моменту нетерпіння читалося на його обличчі.

Катерина Ющенко в боргу перед видавцем не залишилася. Вона привітала його з днем народження та подарувала писанку від родини Ющенків.

Катерина Ющенко розсипалася в компліментах Малковичу
Потім дружина президента взяла слово. Від неї усі довідалися, що в Малковича ювілей – 45 років.

"І в цей день я дуже рада бачити прекрасні роботи, що прийшли в цей світ завдяки цій людині. – У пана Івана така енергія! Він відчуває дитячий дух!", - розсипалася у компліментах пані Катерина.

Тарасик - головний на святі

А потім розкрила таємницю: "Коли я їду за кордон, я завжди заходжу в книгарні і дивлюся, що я можу купити своїм дітям. Але таких робіт, як робите ви, немає ніде. Приємно, що тепер можна зайти в книгарню Парижа або Лондона і купити книгу українського видавництва. Але найголовніше - ми можемо читати казку і вірити, що добро завжди перемагає зло...".

Далі Катерина Ющенко почала говорити зовсім романтичні речі. Каже, що книжки видавництва "нагадують дорослим про дитячі роки".

"Вони змушують нас віднайти у собі ті відчуття, які бувають лише у дитинстві: незламну віру в те, що добро завжди перемагає, що всесвіт навколо можна змінити на краще одним лише бажанням це зробити!", - майже співала вона.

Але на цьому Катерина Ющенко змушена була закінчити свої спогади про дитинство.
Тарасик став вередувати. Христина дражнить брата, і вся увага журналістів, та й багатьох присутніх, переключилося на дитячі витівки.

Натхненний такою промовою, Малкович розповів, що ілюстрації до книг "А-ба-ба-га-ла-ма-ги" малювали, "ті, хто ночами не спав". Найкращі українські художники, "прекрасна і геніальні": Кость Лавро, Владислав Єрко, Женя Гапчинська ("у якої таланта "повна душу і повні жмені"), Софія Ус, Олег Петренко й інші".

Дітям президента сумувати на виставці не довелося – серед присутніх було чимало їхніх ровесників, хоча й не "зіркових".

Якщо не рахувати однорічного племінника Олега Скрипки. Як пише "Главред", Скрипка навіть пожартував, що для його однорічного сина в книжках важливі ілюстрації. Виникає одне питання, чому він тоді не взяв його з собою?

"Дивись, яка в мене спідничка. В тебе такої нема"

Незважаючи на те, що виставка була дитячою, на ній було чимало дорослих. Відома поетеса Ліна Костенко, актор Богдан Бенюк, який перевтілився в івано-франківського школяра Гриця, письменник Андрій Курков.

На виставці розіграли в лотерею кілька авторських репродукцій Ерко і набір книг "Гаррі Поттера". Хитра журналістка побачивши, що Тарасик дістає верхній папірець з ім'ям щасливчика, кинула і свого. Але справедлива Катерина Ющенко порадила дочці Софії, яка також розігрувала картини, брати записочку із середини.

Серед робіт найкращих ілюстраторів "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" - ілюстрації до "Маленького принца" Сент-Екзюпері, "Дитячої Євангелії", до книжки "Ліза та її сни", до книжки для найменших "Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами", до книжки "Песик та його місячні друзі".

Діти Ющенка з дорогими подарунками

Також гості оглядали оригінали ілюстрацій до "Снігової королеви", "Казок Туманного Альбіону", "Аліси", "Абетки", "100 казок", "Ніч перед Різдвом".


Матеріали і фото"Главреда" і прес-служби президента.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів