Головний мажор столиці. 25 річний секретар Києва любить чорні БМВ і телефони Vеrtu

3 травня 2006, 15:26

Новий київський мер Леонід Черновецький продовжує шокувати ввірену йому столицю. Тепер на посаду свого заступника він проштовхнув двадцятип'ятирічного хлопця Олеся Довгого, про якого майже нічого невідомо.

Поки що його офіційну біографію тримають під сімома замками. У Київраді навіть не змогли дати інформацію про те, де саме він навчався.


Так, обійнявшись, і стали вони начолі столиці

Відомо, що Олесь є сином колишнього голови "Укртелекому" і Держкомзв'язку Станіслава Довгого. Той є найбільший після держави акціонером цього підприємства. Довгий на вторинному ринку скупив акції у працівників "Укртелекому".

TabloID вдалося дізнатись деякі подробиці про минуле людини, яка вважається саме тим "другом" Андрія Ющенка, який подарував йому дорогий мобільний телефон Vеrtu.

Ця елітна марка "трубок" подобається Довгому – такі телефони він дарував ще кільком особам.

Довгий навчався у різних закладах. Зокрема, він має диплом Київського національно-економічного університету (так званий "наргосп").

Довгий завжди поряд із Черновецьким

Там Довгий-молодший вчився на факультеті "Міжнародної економіки та менеджменту". Туди приїхав з Англії, де рік щось студіював, проте що саме – не відомо.

"Він добре розбирається в цифрах та графіках", - кажуть про Довгого його однокурсники.

На п’ятому курсі Довгий-молодший уже працював, а на лекції ходив із своїми охоронцями.

Під час передвиборчої кампанії Довгий постійно був поряд із діючим мером. Саме він був керівником виборчого штабу Черновецького.

У випадку, якщо кандидат на перше крісло в столиці не міг одразу знайти потрібні слова, Олесь відразу приходив на допомогу. Він настільки чітко, коротко відповідав на прямі запитання, що шокував навіть журналістів, зазначає "Газета по-киевски".

Багатьом запам'ятався епізод під час представлення Черновецького як мера в колонному залі київської адміністрації.

Затесавшись серед журналістів, Олесь регулював презентаційний виступ міського голови, розмахуючи руками на зразок "абетки Морзе", як матрос на кораблі прапорцями.

Довгий-молодший також брав участь у бійці депутатів Київради, яка сталася перед його обранням на місце другої особи Києва.

За посаду можна і побитись

Після перемоги колишній помічник Кучми і радник Черновецького Олександр Волков оголосив, що він бере патронат над Олесем Довгим.

Джерела "Газеты по-киевски", наближені до людей Черновецького, також розповіли, що трудову книжку Довгому оформили як раз перед новим призначенням. А посаду директора з питань розвитку Міжнародного центру перспективних досліджень було створено в період передвиборчої кампанії.

Зареєстрований новий заступник Черновецького в будинку №7, що на Михайлівському провулку. Проте там живе його дід, український поет Олексій Довгий, який отримав це помешкання ще в 1967 році.

Квартиру "зібрали" з двох помешкань під номерами 2 і 3 і перепланували. Сам Довгий-молодший жив тут лише в дитинстві, а зараз з'являється не часто.

Він їздить на чорному автомобілі BMW сьомої моделі, полюбляє різні молодіжні "тусовки" та дорогі ресторани.

Ось такому авто надає перевагу заступник Черновецького


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів