Мільйони Ющенка, Кравчука та Медведчука сховані в будинках

21 квітня 2006, 13:59

Після досліджень, яким машинам надають перевагу наші політики, стало цікаво, де ж вони перебувають в той час, коли не вирішують глобальні та важливі українські питання. Де саме політики ховаються від очей допитливих українців, намагаються відчути себе звичайними громадянами та провести час із своєю родиною.

Якщо пригадати, яким машинам деякі з них надають перевагу, страшно собі уявити, які палаци вони собі відбудували.

Після аналізу вартості будинків і квартир за допомогою декількох ріелторських агентств Києва та Донецька виявилось, що найдорожчим майном володіє президент Віктор Ющенко.


Ющенко показує журналістам свої володіння

Так вартість будинку президента в Безрадичах ріелтори оцінили приблизно від 1 до 1,7 млн доларів. Розмір ділянки від 40 до 60 соток, а сам будинок площею понад 600 квадратних метрів. На території садиби п’ять приміщень: баня, хата-музей, будинок-кабінет господаря, двоповерховий будинок, де приймають гостей та "бджолина хатинка" в якій зберігаються соти. Також на території садиби є сад.

Ось так виглядає вхід

Згідно із декларацією. Ющенко також володіє квартирою в Києві, площею 471,9 квадратних метри по вулиці Малій Житомирській. ЇЇ вартість ріелтори оцінили від 1,4 до 2,4 мільйонів доларів.

На другому місці опинився перший президент, член СДПУ(о) Леонід Кравчук. Його будинок знаходиться на території Конча Заспи в елітному селищі "Золоті ворота". Верхня частина будинку дуже добра видна з траси. Ріелтори оцінили "хатинку" Кравчука від 2 до 2,5 млн доларів.

Перщий президент обрав помаранчевий будинок

Партійний шеф Кравчука, лідер СДПУ(о) Віктор Медведчук, мабуть, так багато грошей не заробив, тому живе в будинку вартістю від 1,3 до 1,5 мільйонів доларів. Його садиба знаходиться на Московській площі на вулиці Медвинській.

Хороми Медведчука

Як пише газета Сегодня, він живе там разом із дружиною Оксаною Марченко та маленькою донькою Дашею.

Член "Нашої України" Роман Зварич володіє будинком у селищі Лісники не далеко від Конча-Заспи. Ріелтори оцінили його вартість від 1,5 до 1,7 мільйонів доларів.

Невеличкий палац колишнього міністра юстиції

Приблизно також ріелтори оцінили будинок нового мера столиці Леоніда Черновецького, що також знаходиться в Конча-Заспі за санаторієм "Жовтень". Присадибна ділянка невелика. А будинок виходить на невеличке озеро.

Новий мер Києва облаштувався теж непогано

Дешевше оцінений будинок колишнього прем'єра, лідера Партії Регіонів Віктора Януковича. Його садиба знаходиться в Донецьку на вулиці Райніса. Поряд розмістився ботанічний сад, ставок та циганське селище. Ріелтори оцінили дім Януковича від 700 тисяч доларів до одного мільйона.

Донецьке кубельце Януковича

Не відстає від нього і колишній президент Леонід Кучма, квартира якого знаходиться в будинку на вулиці Десятинній, 10. Вона займає весь верхній шостий поверх. Її площа складає 200 квадратних метрів. Для того, щоб він міг дивитись на Андріївську церкву, для нього спеціально вирубали в стіні вікно.

Квартира Кучми з вікном на церкву



Таке собі невеличке гніздечко колишнього президента оцінили від 600 тисяч доларів до одного мільйона. Проте сам Кучма там майже не жив. Йому більше до вподоби дача в Конча-Заспі, за яку донедавна платила держава.

Соціаліст Йосип Вінський проживає в триповерховому будинку на Татарці в Києві поряд із посольством Індонезії на вулиці Нагорній. Хатинка соціаліста побудована ще в 1999 році. Загальна площа складає 400 квадратних метрів, в яких розмістились три спальні, кухня і підсобні приміщення. Разом із Вінським тут мешкають дружина, донька і овчарка на імя Сем.

Ось таке воно соціалістичне майбтнє

Вартість будинку складає від 750 до 850 тисяч доларів.

Дещо від нього відстає нашоукраїнець Петро Порошенко. Він володіє трикімнатною квартирою площею близько 100 квадратних метрів по вулиці Грушевського,9.

Квартира і будинок Порошенка

Крім того, на дружину і тещу записана дача під Борисполем у селі Петровському. Його площа – 300 квадратних метрів плюс 24 сотки землі, пише газета.

Найбіднішим виявилася глава секретаріату президента Олег Рибачук. Його двоповерховий будинок у селі Плюти за Конча-Заспою ріелтори оцінили в 260-320 тисяч доларів. В двоповерховому будинку всього 5 кімнат: дві на першому поверсі і три на другому.

Присадибна ділянка складає 30 соток. Тут Рибачук мешкає разом із дружиною Інною, і двома дітьми.

Родина Рибачука вдома

В рейтингу немає лідера БЮТ Юлії Тимошенко, оскільки будинок, в якому вона мешкає є орендованим. Він знаходиться в Конча-Заспі між елітним селищем та санаторієм "Жовтень".

Прем’єр Юрій Єхануров, Валерій Пустовойтенко та Євген Марчук живуть в Конча-Заспі. Як зазначає газета, вартість будинків там починається від мільйона доларів.

Особиста квартира Литвина знаходиться в будинку поряд із будівлею парламенту і Нацбанку на розі вулиць Садової і Інститутської. Проте сам спікер мешкає на державній дачі.

Також на державній дачі досі проживає колишній спікер парламенту, соціаліст Олександр Мороз. До речі, вона знаходиться недалеко від дачі Кучми. Цікаво, чи ходять вони один до одного на чай.

Фото газети "Cегодня" та TabloID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів