Кольє та каблучки дружини Черновецького сліпили очі

20 квітня 2006, 13:44

Новий мер Києва, який вже встиг врятувати жінку від загибелі в метро та довести до серцевого нападу голову київської телекомпанії, вирішив, що час вийти в люди. І не в прості маси, а дуже впливові. У середу Леонід Черновецький зібрав дипломатів, акредитованих в Україні.

Новий мер в оточенні своїх жінок переможною ходою йде до дипломатів

Представників 71 держави зібрали в будівлі мерії о четвертій годині дня. Виступаючи перед дипломатами, Черновецький переконував їх, що вибори пройшли легітимно.


Вступне слово в оточенні родини

"За мене проголосували майже півмільйона киян. Це відбулося тому, що я продемонстрував себе як принциповий політик, добра людина, гарний господарник і всім серцем вірю в Бога", - розповідав Черновецький послам.

Одержавши від дипломатів запевнення в готовності до співробітництва, мер підняв тост: "За Україну, за процвітання її народу, за президента Ющенко!"

На прийнятті Черновецького супроводжували дружина Аліна Айвазова, донька Христина, син Степан та онука Аліна.

Не зважаючи на те, що прийняття "а ля фуршет" передбачає звичайний одяг, більшість присутніх жінок були одягнені в класичні костюми.

Виділилась на цьому фоні саме дружина Черновецького. Її біло-чорна смугаста кофтинка, що прикривала майку із великим вишитим метеликом, скоріше підійшла б для прогулянки та дружньої зустрічі. Міг би цей одяг згодитися і на вечірці на кораблі – смужки дещо нагадують форму матросів.

Ось таке кольє було на дружині. Мабуть важке?

Об’єктив ТаблоID зафіксував масивні прикраси Аліни Айвазової – кольє та дві каблучки.

По каблучці на кожній руці дружини нового мера

А ось інша рука

Не відставала від мами й донька Христина. Її руки та шию прикрашали не менш яскраві ювелірні вироби.

Донька не відстає

Кольє не таке масивне, проте блищить так само

Каблучка незвичної форми та годинник Христини

Після офіційної частини всі гості взялися за виставлені на столах частування. З напоїв дипломатам були запропоновані вина марки "Інкерман" та коньяк "Закарпатський".

Сам же Леонід Черновецький випивав віскі Johnnie Walker Black Label з спеціально для нього принесеної пляшки. Може він боявся, що його хочуть отруїти?

В такий святковий день можна і випити. В бокалі віскі?

Кілька днів тому, під час одного з заходів у мерії, Черновецький відмовився пити зі спільного самовару, який було запропоновано гостям та журналістам. Він спочатку підійшов налити собі чаю, але пізніше поставив чашку і сказав, що йому порадили не вживати цю воду.

На вулиці ж родину черновецьких чекав мерседес, який новообраний мер ще рік тому подарував дружині. Поряд із ним стояв Мерседес "кубик", який завжди супроводжує пані Айвазову. Подейкують, що це її охорона. Майбах самого мера біля мерії знайти не вдалося.

"Крутий" мерседес дружини мера. Поряд праворуч "кубик" охорони

Наприкінці вечірки кореспонденту впала в око цікава сцена. Площею перед мерією двоє осіб – чоловік і жінка – везли коричневе шкіряне крісло.

А ось і крісло. Для Черновецького?

Так Леонід Черновецький остаточно закріпився у владі Києва.

Всі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів