Дизайнер Тимошенко живе з "Юлею у серці"

13 квітня 2006, 17:36

Юлія Тимошенко вміє зачаровувати не тільки чоловіків, але й жінок.

Так, відома українська дизайнерка Айна Гасе, яка шила одяг для Тимошенко, так захопилася своєю клієнткою, що, створивши нову колекцію "осінь-зима 2006-2007", назвала її "З Юлею у серці".

Нова колекція Айни Гасе витримана у витонченому стилі, що виходить з традицій діорівського new look 50-х років. І, звичайно ж, адресована вона, у першу чергу, головній клієнтці – Юлії Володимирівні Тимошенко, пише Інтернет-журнал e-motion.


За словами самої Айни, ця колекція для жінок, ”які сміливо йдуть на експеримент і домагаються успіху, які впевнені у собі”, залишаючись у будь-якій ситуації жіночними і тендітними.

Жінка-квітка, витончена і сексуальна, з тонкою талією і пишними формами – от осіння героїня Айни.

Легкі тканини – шовк, шифон, креп, гіпюр – створюють повітряні об’єми, розкішні хутра – спеціально вироблена за замовленням дизайнера чорна норка від вітчизняного виробника – і трикотаж з металевою ниткою додають колекції витончений шик.

Акцент Айна зробила на дорогих тканинах і ексклюзивних аксесуарах: пояса, комірці і манжети – це справжні твори мистецтва, виконані з філігранною витонченістю.

Особливої уваги гідне взуття, виконане за ескізами Айни відомою українською студією дизайнерського взуття.

Круглий носок, витончені чисті форми і шпилька 12 см. плюс платформа.

Не раз підкреслила дизайнер вірність смакам своєї обожнюваної клієнтки – кілька моделей були дуже схожі на минулорічну колекцію Louis Vuitton (один з улюблених дизайнерів Юлії Володимирівни).

Крім нової колекції, Айна порадувала ще однією новиною – уже восени планується запуск “другої лінії”, орієнтованої на середнього покупця.

Тепер шанувальниці стилю Тимошенко зможуть придбати вбрання “а-ля Юлія” у новій мережі бутиків Айни Гасе.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів