Тимошенко шокувала президента новими туфлями. Кольору ультрамарин

11 квітня 2006, 16:30

Юлія Тимошенко є дуже амбітною людиною, яка намагається досягнути найбільшого. Мабуть, тому вона завжди так прагне нагору – не тільки в образному, але і в буквальному розумінні цього слова.

Стати вищою, ніж вона є, Тимошенко намагається завдяки своїм туфлям, де характерним елементом є дуже високі підбори.


А нічого в мене туфельки?

У вівторок в об’єктив кореспондента ТabloID потрапили нові лаковані туфельки Юлії Володимирівни яскраво-синього кольору. На платформі і величезних підборах. Так вона прийшла на зустріч з президентом України Ющенком.

Не зважаючи на те, що Тимошенко славиться своєю любов'ю до дуже дорогих та відомих марок, цього разу її вибір здався дещо дивним.

Такі вони туфельки кольору ультрамарин

Не зрозуміло, під що саме вона вирішила їх взути, оскільки гама її одягу була класичною чорно-білою.

Чорна спідниця, біла блуза та чорна безрукавка, прикриті чорним пальто, зовсім не передбачають такого синього довершення.

Може Тимошенко дуже поспішала на зустріч та не встигла продумати свій гардероб?

Також ТabloID поки не вдалося встановити бренд цих туфель. Читачі, які мають свою версію, можуть надсилати її на e-mail за адресою [email protected]

Не можна сказати, що в Тимошенко немає туфель, які б краще личили під її костюм до президентського рауту. Ще вчора на зустрічі із своїми колегами по майбутній коаліції вона була в чорних туфлях із білим обрамленням та бантиком по боках.

Фото з сайту Цензор.нет

Тимошенко надає перевагу голосним та дорогим назвам. Так, вже писалося про її пристрасть до "Луї Віттон". Наприклад, у неї є білі туфлі цього дизайнерського дому за 600 доларів.

Біленькі туфлі за 600 доларів

Серед гучних назв у Тимошенко також є білі туфлі від "Gucci" та чорні лаковані від "Dolce & Gabbana".

Чорні лаковані від "Dolce & Gabbana"

Проте досить довгий час Тимошенко не зраджувала своїм улюбленим чорним замшевим туфлям, які носила під час своєї роботи в Кабміні.

Ці туфлі прослужили Тимошенко добру службу в Кабміні

Тимошенко в них було дуже зручно, вона їх постійно експлуатувала, через що взуття навіть дещо утратило товарний вигляд.

На весілля ж доньки, яке відбулося у вересні, тодішня прем’єрка одягла туфлі на прозорій платформі з відкритим носком. Схожі варіанти, зазвичай, одягають танцівниці в стриптиз-клубах.

В цих туфлях Тимошенко віддавала доньку заміж

Втім, останні роки Тимошенко неодноразово заявляла, що не живе життям нормальних людей, бо з ранку до ночі займається політикою.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів