Ахметов не людожер, а Янукович - адекватний

7 квітня 2006, 18:47

Тарас Чорновіл у Партії регіонів "свій", хоча дружніх стосунків ні з ким не зав’язує. "Колись я вірив у дружбу між політиками, але потім ці люди так по мені потопталися...", - розповів політик виданню "Газета по-українськи".

Тепер він більше півгодини витримати без цигарки не може. Тому Чорновіл закурює "Приму" і розповідає далі.

"До нашого знайомства з Януковичем я думав, що то якийсь страшний бандит. А потім зрозумів, що він досить адекватний. Не зазнається і не вдає із себе бозна-кого", - каже політик.


"Я - цілком адекватний!" Фото "Коммерсант"

А уявлення про Ахметова у нього було зовсім канібалістичне.

"А з Ахметовим ми познайомилися на минулих президентських виборах, під час другого туру. Він прийшов у штаб підтримати Януковича. Поводився дуже скромно. Говорив мало. Був у штабі й на третьому турі. Багато людей, які думали, що він ледь "з дітей пельмені собі не робить", зараз змінили думку", - додав він.

І в Партію Регіонів він потрапив лише через "особисту симпатію до Янукович".

"З старими друзями не товаришую..."

"Кучма пропонував його на прем'єра, а сам розповідав депутатам, що то - донецька мафія, яка усе зруйнує. З подачі Кучми "нашоукраїнці" готували провал голосування за кандидатуру Янукович", - обурився Чорновіл.

На відміну від успішних донецьких, до Чорновола "гроші не пристають". Навіть більше, вони "лише створюють проблеми".

Та й в партійні справи Тарас В’ячеславович не "сунеться глибоко".

"І зайвих питань не задаю. Виконую свою роботу. У мене немає персональних претензій та амбіцій", - скромно заявляє Чорновіл.

З колишніми товаришами він не спілкується, бо "нецікаво".

"Можу привітатися з кимось із рядових рухівців. Але людей, з якими хочеться це робити, у "Нашій Україні" мало", - каже Чорновіл і морщить носа.

"Шкода, що під час виборчої компанії морально понизив себе Юрій Єхануров. Я ж колись заявив, що вважаю його своїм особистим другом. Він відповів мені взаємністю. І неприємно, що Єхануров виконував низьку для себе роль - виправдовував газові авантюри Івченка й Плачкова. Тим більше, що усієї правди і сам не знав. У цьому я переконаний", - каже політик.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів