Медведчук кращий амбал, ніж Суркіс

7 квітня 2006, 13:08

Мати хорошу спортивну форму для політиків вкрай важливо. І переважна більшість з них, жертвуючи недоспані години, іде у тренажерний зал качати мускули.

В Америці, наприклад, грізна держсекретар Кондоліза Райс навіть декілька днів вела ранкові шоу, під час яких надиктовувала "один, два, три" і сама в такт "робила" свою фігуру. Це – о четвертій годині ранку!

Українські політики від спорту теж фанатіють.


Сидіння на дивані призвело до збільшення Медведчука у розмірах. Але бодібілдінг
допоміг йому скинути десяток кілограмів

І хоча Володимир Литвин ганяє м’яча лише два рази на тиждень, есдеки Григорій Суркіс та Віктор Медведчук для підтримки форми частенько піднімають гантелі чи штангу.

Так, Григорій Суркіс своєю хорошою спортивною формою завдячує генам і щоденним тренуванням.

"Батькові 86 років, мамі в цьому році буде 80. Вся моя сім’я ... дає мені додаткові сили", - похвалив свої гени Суркіс в інтерв'ю виданню "Panфутбол".

"Допомагає те, що я, не дивлячись на недосипання, на "напівзігнутих" ногах заходжу в тренажерний зал і займаюсь бодібілдінгом. За одне тренування піднімаю від 10-12 до 15-17 тонн металу", - розповів він.

"В нашому бурхливому житті треба вміти бути сконцентрованими на вирішенні важких задач. А фізична кондиція для цього вкрай важлива", - додав він.

Щоб бути у формі Суркіс готовий недосипати. Коллаж Tabloid

Віктор Медведчук у бодібілдінгу більш успішний, ніж його товариш. Хоча теж має середняцькі результати.

В інтерв'ю "TabloID" він сказав, що піднімає 16-18 тонн за одне тренування. Зі штангою він не присідає, а лише піднімає ваги. Впродовж 60-70 хвилин він тренує біцепси та трицепси.

"Піднімаю гантелі", - сказав Медведчук. "Зазвичай від 10 до 18 кг кожна. Це – оптимальний варіант для занять спортом", - пояснив він.

Медведчука піднімати гантелі надихнув не дуже приємний факт. Приблизно у 1995 році він добряче поправився (важив 108-110 кілограм) і вирішив: треба худнути. В сумо йому, вочевидь, йти не хотілось...

Якщо з генами Суркіса вже все зрозуміло, то свій "дух" він пояснив так: "Я безмежно щасливий!"

"Вперше радість батьківства я відчув коли був ще молодим. У мене прекрасна донька, яку я люблю і обожнюю. Вона народила мені двох чудових внуків: Альошу, якому 12 років і чарівну Лізочу. Їй 2 рочки".

"А нещодавно моя дружина Катюша подарувала мені сина! Я став дорослішим, можливо, відповідальнішим, ніж у 22 роки, коли я вперше став татом. Я безмежно щасливий!" – сказав Суркіс.

Тепер Суркіс відповідальніший, ніж у 22 роки.
Двоє його внуків старші, ніж маленький син

Суркіс грізно настроєний боротись з договірними матчами та корупцією

"Будемо розпеченим залізом випалювати явища, пов’язані з дачею хабара", - заявив він.

Виім, визначити сам для себе, чи він є політиком в першу чергу, чи, скоріше футбольним менеджером, Суркісу важко.

"Треба завжди вміти бути в потрібен час в потрібному місці"...

"А вам судити, наскільки я успішний як менеджер", - сказав він. втім, з не проходження блоку "Не так!" у парламент одна сфера його діяльності суттєво звузилась.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів