Філенко нап’ється горілкою, а Шуфрич піде куди пошлють

5 квітня 2006, 11:54

З закінченням роботи Верховної Ради IV скликання в Україні побільшає книжок.

Більше того, чимало з них можуть спричинити нову хвилю скандалів. Адже писатимуть їх нардепи. А темою майбутніх фоліантів буде політика. Про неї вони знають багато цікавенького...

Принаймні така відповідь серед депутатів ("писатиму книгу"), які незабаром отримають додаток "колишні" є модною. Як і запевнення, що всі вони незабаром вирушать в Карпати чи Крим. А потім, як це часто буває, "погані папарацці" знайдуть їх десь на Кіпрі чи на Гаваях...


Але є й такі, які з Ради йти відмовляються. Так, Юрій Кармазін (якого через символіку його блоку називають "голубом миру") розводити цих птахів не збирається.

"Я нікого розводити не збираюсь. Розводять всіх тільки "бютовці" і "регіонали". А взагалі я на пенсію не збираюсь. Я доведу, що вибори були сфальсифіковані і мій блок таки в парламент потрапить", - сказав він у коментарі виданню "Сегодня".

Юрій Кармазін - трудоголік. Іти з Ради він не хоче

У нардепа Володимира Філенка плани на найближче минуле більш радісні.

"Поїду до себе в село на Харківщину. Порибалю на річці Сіверський Донець. Зваримо з друзями ухи, вип'ємо трошки горілки, закусимо її салом і помідорами. Розслаблюсь трошки", - помріяв ПРПівець.

Володимир Філенко спочатку розслабиться..

Втім, з політики він теж не збирається йти.

"Я вже двадцять років у політиці. Якщо буде створена помаранчева коаліція, то я і партія будемо за неї. А якщо коаліція Партії регіонів і "Нашої України", то перейдемо до неї в опозицію".

Співочий ректор Михайло Поплавський, який теж пролетів на цих виборах оптимістичний.

Адже "ми всі непогано заробили в "Третій силі".

"Гроші тепер вкладемо в два проекти "Крок до зірок" на першому Національному і в "Нашу пісню".

"А зараз весна. В цей період року треба працювати на землі. У мене в рідному селі в Кіровоградській області в оренді 3 800 гектарів землі. От я зараз туди і збираюсь їхати організовувати селян на трудові подвиги", поділився планами Поплавський.

У Валерія Пустовойтенка плани зовсім екстраординарні.

"Я живу в Конча Заспі, а поряд з моїм будинком живуть наші прем’єри Євгеній Марчук, Юрій Єхануров та інші. От я їх всіх залучу для створення кооператив по утриманню дачних будиночків", - сказав Пустовойтенко.

"А може, ми будемо квіточки разом ростити, на городі поратися, а може, ще чимось таким корисним для суспільства та здоров`я займемося"

Нестор Шуфрич зробить те, що йому скажуть... Тепер у Верховній Раді Криму може
побільшати кулачних боїв. Фото Анни Андрієвської

Нестор Шуфрич поїде "туди, куди пошле партія".

"Я став депутатом Верховної ради Криму і Одеської міської ради", - пояснює есдек місця своєї майбутньої діяльності.

Його вибори добряче втомили. Тому спочатку він поїде відпочивати "на два тижні в Карпати". А потім – "на Чорне море".

Його колишній одноблоківець Степан Гавриш хоче створити юридичну фірму "американського типу".

Крім того, в його планах виховувати свого півторарічного сина і з’їздити до свого французького товариша" з сфери шоу бізнеса" на його віллу в Ніцці.

Микола Жулинський переосмислює постать
Ющенка

Нашоукраїнець Микола Жулинський втратою депутатського мандату не засмучений.

В його планах тепер написати багато наукових праць і відредагувати книжку про чинного президента (назва книги - "Віктор Ющенко – випробування владою")

"В першій редакції Віктор Ющенко був описаний мною позитивно. Тепер його особистість після року президентства я збираюсь критично переосмислити".

Крім того, як і Шуфрич, Жулинський поїде в Крим.

Рухівець Павло Мовчан має намір створити шедевр під назвою "Історія Української культури" і написати продовження своєї книги "Витоки", яка буде називатися Логос.

"В моїх планах є також написати сценарії для мультфільмів "Тарас Бульба", "Лис Микита і "Казки великого міста", - сказав нардеп.

Трудовик Валерій Коновалюк відпочивати не хоче. У його планах - "завершити роботу над власною книжкою".

"Це аналіз політичних подій останніх років, прогноз. Крім того, я постійно купував у Верховній Раді книжки, маю велику бібліотеку, тепер складаю план, щоб усе перечитати".

Валерій Коновалюк теж опинився у списку невдах. Він теж хоче написати книгу.
Фото Анни Андрієвської

Ось наприклад колишній член фракції КПУ Борис Олійник буде писати публіцистичну книгу, де "будуть вказані справжні імена діючих осіб та виконавців, тому зараз я не говоритиму про назву та зміст".

Рухівець Юрій Костенко планує не писати, а читати. Але й в цьому приємному занятті він може вчинити подвиг. Адже Костенко хоче перечитати книжку “Україна козацька держава”.

А "це фоліант, що важить кілограмів п’ятнадцять, який містить усю історію України з аналізом помилок".

"І як завзятий альпініст збираюся цього року побувати в Гімалаях", - сказав Костенко.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів