Дружина Тігіпка – спадкоємиця туалетного бізнесу, а Пинзеник звабив студентку

3 квітня 2006, 17:52

Кажуть, що другий шлюб – це перемога оптимізму над життєвим досвідом. У такому разі багато українських політиків – невиправні оптимісти.

У середньому кожен п`ятий відомий політичний діяч одружений не вперше. Ющенко, Кінах, Медведчук, Суркіс, Волков, Тігіпко, Пинзеник, Плющ та інші з різних причин створили нову сім`ю.

Кінах і його прес-секретар


Поява прізвища Кінаха у гучному скандалі навколо аеропорту "Бориспіль" знов привернула увагу громадськості до діяльної сім`ї секретаря РНБО.

Нагадаємо, що у складі засновників ТОВ "Юридично-комерційне агентство", якому належить контроль за інфраструктурою аеропорту, перебувала спочатку дружина Анатолія Кириловича Марина, потім її старша дочка від першого шлюбу Наталія Ковалко (прізвище по чоловікові Олександру, заступнику голови "Нафтогазу", синові "нафтового депутата" минулого скликання Михайла Ковалка).

Анатолій Кінах з дружиною Мариною

Кінах періодично показується на публіці з трьома юними леді. Називаючи їх своїми доньками. Насправді, єдинокровна донька у нього одна – Софія. Наталія і Зоя доньки Миколи Чаусова, з яким Марина Володимирівна перебувала у шлюбі до середини 90-х.

З Кінахом вона познайомилася в УСПП, влаштувавшись туди прес-секретарем. У Анатолія Кириловича не було дітей у шлюбі, він зачарувався двома дівчатками Чаусовими, і незабаром став для них дбайливим вітчимом.

Марина швидко комерціалізувала політичну діяльність чоловіка. Говорять про магазини на Подолі, юридичну компанію, аеропорт "Бориспіль" та інші об`єкти сім`ї.

Але основним промислом родичів, як пише УНІАН, Анатолія Кириловича стала реалізація посад.

Медведчук і телезірка

Сірий кардинал епохи пізнього кучмізму Віктор Медведчук був одружений тричі. Перша дружина Віктора Володимировича – його однокурсниця Марина Лебедєва, дочка відомого київського адвоката Володимира Лебедєва, допомогла хлопцю з провінції з сумнівним соціальним походженням закріпитися в столиці.

Друга дружина – адвокат Наталія Гаврилюк – дочка прокурора в прокуратурі Української РСР стала запорукою успішної кар`єри в адвокатурі. Від другого шлюбу у Віктора Володимировича донька Ірина (1982 р. н.). Третьою дружиною Медведчука стала телеведуча Оксана Марченко, за першим чоловіком - Корж. Від першого чоловіка вона має сина Богдана.

липень 2003 року. Вінчання в Фороській церкві

З Медведчуком Оксана зустрілася через три роки. Кілька років вони прожили в цивільному шлюбі. Віктор Володимирович старший за свою третю дружину на 20 років. 20 травня 2004 року у Віктора Медведчука і Оксани Марченко народилася донька Дарина.

До речі, Григорій Суркіс також одружений повторно. Його дружина Тетяна Володимирівна з`явилася в житті Суркіса, коли донька Світлана вже ходила до школи. На початку 2000-х вони намагалися розлучатися. Але потім знову з`їхалися. А останні роки Суркіс одружений на молодій дівчині Катерині, яка нещодавно народила йому дитину.

Тим часом, дочка Суркіса Світлана розвелася з Сашею Борисовом, вийшла заміж за чоловіка на ім`я Станіслав (з чуток, з кримінальним минулим) і на додаток до сина Олексія народила доньку.

Тігіпко і ТАС

Бізнес Сергія Тігіпка був багато в чому сімейним. Навіть назва його фінансової міні-імперії ТАС – це ініціали дочки: Тігіпко Анна Сергіївна. Наталія Тігіпко – перша дружина Сергія Леонідовича, нині керує медичною клінікою ТАС і газетою "Экономические известия".

Банківський і страховий бізнес відійшов до Сергія Леонідовича. При цьому до останнього моменту Наталія проходить засновником у фірмі під назвою "Страхова група "ТАС", яка свого часу купила 100% акцій дочірнього банку "Societe Generale".

Всього бізнес Тігіпка включає дві страхові компанії "ТАС" (колишні СК "Приват-поліс" і "Міжнародна страхова група"), "ТАС-Інвестбанк" (колишній "Societe Generale - Україна"), "ТАС-Комерцбанк" (колишній Київ-приват"), машинобудівне підприємство "КАМЕТ-ТАС" (раніше просто "Камет"), завод "Дніпрометіз" і ТОВ "ТЕКO" (два останніх - в Дніпропетровську). Наталія Іванівна деякий час тому була головою наглядової ради "Дніпрометіз".

З Вікторією Лапотовською Тігіпко побрався в розпал виборчої кампанії. І, залишивши штаб Януковича, вирушив у весільну подорож до Європи.

Батько Вікторії, за деякими даними, контролює ринок біотуалетів. Вона нібито теж бере участь в сімейному бізнесі.

Шаров і каолін

У ще одного "трудовика" Ігоря Шарова є не тільки працьовиті брати, за допомогою яких він практично повністю контролює всі сфери бізнесу в Кіровограді, а й дружина Вікторія Василівна, друга дружина Ігоря Федоровича і мати їх спільної дитини – доньки Маші.

Вікторія Василівна, у минулому масовик у педінституті є засновником разом з Анатолієм Безухом (нині головою корпорації "Укрбудматеріали") у фірмі "Євразія трейдинг ЛТД". Ця фірма контролює вітчизняний ринок каоліну.

Пинзеник і нерухомість

Першу дружину Віктора Пинзеника звуть Уляна, вона була його односельцем і народила йому двох дочок – Ольгу і Юлю, яких він після розлучення забрав до Києва, але потім вони повернулися до матері.

Дружина Віктора Пинзеника - Марія

Марія була його студенткою. Потім Віктор Михайлович запросив її працювати до Львівського інституту менеджменту, який він очолював. Вони одружилися і народили Вову. Нині Марія пов`язана з бізнесом.

У пресі подейкували, що у чиновника-реформатора є своя частка в підприємствах ВАТ "Українська нерухомість" і ЗАТ "Нова Агора".

До речі, в останньому підприємстві начебто є і частка Сергія Терьохіна:

екс-міністра економіки, з яким Віктор Михайлович розходиться нині по ідейних міркуваннях.

Так от, з чуток, ця і деякі інші структури оформлені на Марію Романівну.

Рибачук і муза

Інна Кузьмівна вийшла за Олега Борисовича, коли обоє були в розлученні після попередніх шлюбів. Вони разом вже багато років, тому в політбомонді мало хто здогадується, що їх шлюб не перший.

Інна закінчила Київську консерваторію, відділення фортепіано. За її словами, познайомилася з Олегом в кафе "Дивосвіт" у Пасажі.

Міцна, весела сім`я - Рибачуки-старші плюс діти Ганна і Станіслав - живе в будинку в Плютах, який керівник секретаріату президента показував журналістам.

Родина Рибачуків на своїй дачі. Зліва дружина Інна

Волков і полювання

Олександр Михайлович Волков був досить довго одружений з Аллою Петрівною: простій, але кмітливій жінці, на яку був оформлений майже весь його бізнес, у тому числі й скандальні бельгійські рахунки.

Після розлучення на початку 2000-х, він купив дружині нову квартиру на Червоноармійській (замість квартири на Малишка), залишив машину з водієм, а сам разом з Майєю перемістився в особняк на Осокорках.

Зліва – футбольне поле, за яким блищить куполами сімейна церква Олександра Михайловича. Навколо будинку – невелике озеро, воно просто повне риби.

Майя – в недалекому минулому світська пані, її добре знають багато представників бомонду. Не співачка, і не актриса. Просто пані.

Майя як і чоловік захопилася полюванням, їздила з ним до Африки. Рік тому у Волкова народилася третя дитина – донька Діана. На честь богині полювання, напевно.

Плющ і уколи

Іван Степанович Плющ одружувався вдруге після того, як його сім`ю спіткало нещастя. Тоді він працював заступником голови Верховної Ради. У 1991-му вбили його єдиного сина Вадима. Той нібито займався човниковим бізнесом. Захоплювався карате.

За версією слідства, його порубав у власній квартирі шашкою, що висіла на стіні, вихідець з пролетарської сім`ї, відомої на заводі "Арсенал" династії. Хлопця засудили до розстрілу. Усе це глибоко вразило матір, і вона фактично втратила розум. Тривале лікування не дало результатів, спокій перша дружина колишнього спікера знайшла в монастирі.

Це дало змогу Іванові Стапановичу взяти другий шлюб. І за кілька років він знайшов гідну супутницю життя. Її звуть Світлана. З чуток, працювала медсестрою в 4-му управлінні, робила Плющу уколи. Сьогодні його донька Домініка збирається йти до школи.

До речі, соратник Плюща по однойменному блоку – лідер НРУ Юрій Костенко також одружений удруге. Його дружина Ірина Перешило – журналіст, працювала в офісі Руху, потім перейшла до київського бюро "Радіо Свобода".

Пінчук і його Франчук

Пара істеблішменту, яку, напевне, найбільше обговорювали в минулому – це Віктор Пінчук і Олена Франчук – донька Леоніда Кучми. Для обох це другий шлюб.

Віктор Пінчук з Оленою Франчук

Перша дружина Пінчука Олена Аршава працює в "інтерпайпівському" банку "Кредит-Дніпро" на керівній посаді. Від шлюбу з нею є доросла донька Маша, яка живе в Англії.

Ігор, колишній чоловік Олени Франчук, також одружений. Його дружина, з чуток, у минулому фотомодель, виховує двох синів – 5 і 3 років.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів