Водієм Ахметова став Боря з доходами 30 мільйонів

30 березня 2006, 18:17

Найбільший український мільярдер остаточно пішов у політику. І, як годиться людині з такою професією, вирішив стати публічним.

Сам процес перетворення Ахметову сподобався. "Мені так приємно з вами зустрітися. Я отримую задоволення. Від вас іде хороша енергія!", - запевнив він журналістів.


"Друзі, тепер я готовий вас слухати..."

Ринат Ахметов зажди був небагатослівним. Раніше він відверто уникав пресу, переконував, що політикою не цікавиться, хоча й стежить за новинами та читає аналітичні доповіді про події, що відбуваються.

Але робив він це "одним оком" - "головне, щоб не забути про бізнес".

І от тепер вже абсолютно зрозуміло: свій бізнесовий фарт він вирішив застосувати і в політиці.

"Як і у футболі, так і в бізнесі мені десь пощастило", - розповідав донецький мільярдер раніше.

"Невже ви не розумієте! В бізнесі мені вже не цікаво! А от політика - інша справа"

Ахметов іде на Київ. Але, на відміну від нардепки Руслани Лижичко, Ринат у столиці не бомж.

"На вокзалі ви мене не побачите", - запевнив він пресу.

Ахметов сказав, що скоро переїде в кабінет в офісі СКМ, розташованому у бізнес-центрі на Михайлівській, а також він має квартиру в Києві.

А рука тягнеться і тягнеться...

Впливовий регіонал був у доброму гуморі. Розповідаючи про свою бізнес-діяльність на початку 90-х, Ахметов зізнався, що "не міг працювати в світлу".

"Є бізнес білий і є бізнес чорний. А ось ми знаходилися у сірому. Хоч сірий колір я не люблю", - додав бізнесмен.

"Я - чесний бізнесмен! Хоч і не всі податки платив..."

"Друзі, ми так можемо дійти до абсурду. Уявляєте, через рік виявиться, що Луценко – головний наркобарон України. Тобто весь бізнес наркомафії контролюється Луценком. А Корніч (начальник Управління боротьби з оргзлочинністю МВС) тримає проституток, тобто весь бізнес проституції контролюється Корнічем".

"А Москаль (екс-заступник Луценка) тримає групу кілерів, тобто ліквідовує зайвих конкурентів. І потім будуть казати: "У Ахметова дуже незрозуміле минуле - бо ви пам'ятаєте, вони його запрошували на чай. Більше того, він приїжджав, пив. Про що вони говорили, ніхто не знає".

В політику - з посмішкою!

"Щодо мого, як говорять, кримінального оточення... У мене абсолютно легальний бізнес з абсолютно прозорою структурою власності. А де, з ким я зустрічався, поговорив, випив чайку... Це ж не значить, що у нас є спільний бізнес, спільні інтереси. У нас точно немає спільного бізнесу і спільних інтересів (з криміналітетом)", - наголосив він.

"Але якщо я комусь протягнув руку, то це справді гарантія", - сказав Ахметов

Ахметов пожартував, що у новому парламенті хотів би очолити комітет з боротьби з організованою злочинністю.

"А якщо серйозно, я буду народним депутатом і не буду нікуди претендувати", - додав Ахметов.

Такий публічний захід, як прес-конференція - справа серйозна.
Без гримерки не обійтись

А щоб ніхто не сумнівався, що Ринат Леонідович не буде безсовісним лобістом свого бізнесу у Раді, Ахметов сказав: "В СКМ працює команда, яка чудово впорається зі своїми обов’язками. А я буду народним депутатом".

Ахметов іде на Київ

Ахметов пообіцяв вивчити українську мову, зазначивши при цьому: "Це прогалина моєї освіти".

Тепер український олігарх абсолютно відкритий для преси

У парламенті Ахметов буде ревно боротися за покращення життя бідняків.

"Сьогодні модно боротися проти багатих. А я хочу, щоб всі багаті люди об'єдналися разом з урядом і перемогли бідність", - сказав Ахметов.

Ляльку-Ахметова за 14 тисяч доларів придбали менеджери "Систем Кепітал Менеджмент". "У подарунок мені на день народження", - додав Ахметов.

Ахметову подобається його нова роль

Коли Ахметов сідав у машину, його запитали, хто його водій. Він відповів: "Боря". А якщо точніше - Борис Колесников, голова Донецької облради і компаньйон Ахметова, тільки легальні доходи якого за минулий рік склали мінімум 30 мільйонів доларів. Саме він сів за кермо "мерседесу" і відвіз Ахметова у невідомому напрямку.

Всі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів