Суркіс пролетів, а Ахметов залетів

29 березня 2006, 11:58

Якщо раніше у парламенті переважали кулачні бої, то тепер ситуація може радикально змінитись.

Адже серед народних обранців є чимало спортсменів-футболістів, а найбільш помітний у парламентських бійках Нестор Шуфрич до Верховної Ради не проходить. Як і боксер Віталій Кличко.

Партія регіонів, яка на виборах набрала найбільшу кількість голосів, у своїх списках до парламенту провела багато "шахтарів". Але не тих, хто спускається під землю і видобуває вугілля, а спортсменів ФК "Шахтар".


Чи тих осіб, які певною мірою до нього причетні.

І Ахметов, і Колесников стануть депутатами

Так, за списками Партії регіонів до Верховної Ради балотуються президент ФК "Шахтар" Ринат Ахметов (7 номер списку), віце-президент клубу Борис Колесников, спортивний директор клубу Віктор Прокопенко (45-ий), генеральний секретар "Шахтаря" Юрій Колоцей (52-ий), президент футзального клубу "Шахтар" Євгеній Геллер (79).

А от Олегу Блохіну свій депутатський мандат
доведеться здати. Попри те, що він "фартовий"

Ще одним спортсменом, який практично забронював собі місце в парламенті завдяки списку в Партії регіонів, є олімпійський чемпіон Афін з вільної боротьби Ельбрус Тедеєв (103-ий).

Крім них, у Верховну Раду по партійних списках проходять президент Професійної футбольної ліги України Равіль Сафіуллін (41).

Немає спортсменів-депутатів у парламенті від БЮТ. А от "Наша Україна" про спортсменів у списку подбала.

Разом з "Нашою Україною" парламентаріями стають олімпійський чемпіон з баскетболу, засновник БК "Київ" Олександр Волков (44).

А от директор теж БК "Київ" Віталій Хоменко, який зазначений в списках "Нашої України" під номером 121, може і не отримати до депутатського мандата.

Григорій Суркіс теж залишився поза стінами парламенту

Не зміг перебороти трипроцентний бар'єр один із найбільш спортивних блоків - "Опозиційний блок "не ТАК!"

У його складі в нардепи балотувалися президент Федерації футболу України Григорій Суркіс (6-й номер), тренер національної збірної України з футболу Олег Блохін (10), президент Федерації важкої атлетики України Анатолій Писаренко (21), президент Федерації легкої атлетики України, олімпійський чемпіон у спринті Валерій Борзов (43).

Усі вони були в складі депутатів Верховної Ради останніх скликань, але тепер мандати їм доведеться здати.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів