Руслана не змінить гардероб для парламенту

29 березня 2006, 11:01

Співачка Руслана вже депутат. П’ятий номер списку "Нашої України" заради своєї роботи у стінах Верховної Ради готова пожертвувати всім. Навіть власною кар’єрою.

"Я готова радикально змінити свій концертний і особистий графік для того, щоб відвідувати всі засідання. Можу навіть призупинити свою кар’єру", - розповіла Руслана виданню "Сегодня".


У Руслани є одяг на всі випадки життя

Єдине, чим вона не переймається – це діловими костюмами, які варто носити у парламенті.

"У мене є одяг на всі випадки життя. Я ж не з’являюсь в джинсах у глав держав. Приходила в сукні і класичних туфельках на шпильці. Все, як має бути", - відповіла співачка.

"Знайду, що одягнути в парламент. До того ж, у нас немає закону, який би "говорив", як одягатись депутату. Зовнішність не головне, головне – робота", - впевнена Руслана.

А роботи у ВРУ в неї має бути чимало.

Принаймні плани у новоспеченого співочого депутата великі.

По-перше, Руслана хоче проштовхнути законопроект про меценатство. Благодійністю вона, виявляється, займається вже давно, просто ніколи цього не афішувала.

Така Руслана перетвориться на героя фентезі

Так, від одного з благодійних концертів Руслана надала кошти на закупівлю реанімаційного обладнання для новонароджених.

"Коли була в Дніпропетровську, зайшла у відділення. А там стоїть ліжечко з усією апаратурою. І лежить маленька ляля, а поряд висить моя фотографія. Його ще ніяк не назвали... 47 дітей врятували за допомогою цього апарата. Я впевнена, якби в парламенті пара класних пацанів не поїхали на Гавайї, вдалось спасти б більше", - переконана Руслана.

А ще Русалана боротиметься із наболілим – піратством. Адже через нього вона навіть не може купити собі квартиру в Києві.

"Я особисто страждаю від піратства. До цих пір ми з Сашею (чоловіком Руслани) не маємо квартири в Києві, оскільки отримуємо від продажу дисків стільки, скільки потрібно знову вкладати в роботу. Я випускаю альбом, а заробляє на цьому хто завгодно, крім мене". – обурилась Руслана.

У політику Руслана вдарилась давно

Зараз співачка працює над чимось неймовірним.

"Це буде не кліп, але вам має сподобатись. Це дещо незвичайне. Але не суперечить тому, що ви вже про мене знаєте. Зараз робота над ним ще продовжується, тому секретів відкривати не буду", розповіла Руслана.

"Замість гуцульської амазонки, жінки-воїна, ви побачите персонаж із фентезі", - заінтригувала співачка.

Мати, за словами Руслани, коли побачила фото зі зйомок, власну дитину навіть не впізнала.

Над постановкою шоу на даний момент працює "людина, яка ставила шоу Rammstein", - додала співачка.

Руслана запевняє, що домагатиметься прийняття закону, який "би гарантував молоді стипендію на рівні прожиткового мінімуму".

Крім того, співачка всіляко сприятиме розвитку молодих українських таланів. Адже вона на собі відчула, що таке "не-формат"

"Мене поставили в плей-лісти наших радіостанцій лише тоді, коли я в чатах у Німеччині, Іспанії і Бельгії обігнала Роббі Вільямса". Навіть не після перемоги на Євробаченні...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів