Катерина Ющенко постить і мріє стати різьбярем

23 березня 2006, 17:23

Катерина Ющенко підтримує чоловіка у всьому. Мало того, що вона погоджується на екстремальні витівки чоловіка, але й постує з ним, збирає старожитності.

"Більшість людей тепер навіть не знають, як ці предмети вживалися 30-50 років тому. А це наше багатство треба зберігати", - сказала дружина президента в ефірі передачі "Точка зору".

Сімейство Ющенків веде повноцінну підготовку до свята Великодня.


Катерина Ющенко постує разом з чоловіком. Для президентської сім'ї
свято Великодня - найважливіше

"Ми вчимо наших дітей про це важливе свято. Ми читаємо Біблію кожного дня ці сорок днів. Будемо готувати паску. Будемо малювати яйця", - розповіла Катерина Ющенко.

"Дуже важливо тримати сімейні традиції. Пасха для нас – це є найважливіше свято", - додала вона.

Дружина президента зізналась, що вже трошки вчила дітей розмальовувати писанки. А сама мріє навчитись різьбярству.

"Мій батько різьбив дерев’яні яйця як я була маленька і дуже хотіла б я колись навчитись просто щоб продовжити цю родинну традицію", - додала дружина президента.

Катерина Ющенко для своєї діяльності в статусі першої леді обрала опіку над дітками інтернатів.

З вихованцями дитячого будинку "Дивосвіт"

Та попри активну таку діяльність часу для власних дітей їй вистачає.

"Мені здається, що ніколи не вистачає нікому часу. Але чим більше ти робиш, тим більше ти знаходиш час і для всіх дітей", - сказала Ющенко.

"Але мені здається, що для моїх дітей дуже важливо бачити, що мама займається цими справами. Я стараюсь якнайбільше включати їх в ці роботи благодійні".

Катерина Ющенко на Закарпатті

"Я думаю, з роками вони будуть брати ці роботи на себе. Наші старші діти дуже втручаються в питання благодійництва. І я думаю, що це – добрий приклад для інших".

У музеї Шевченка: "Треба, щоб діти знали свою історію"

Як і президент, Катерина Ющенко – великий поціновувач всього українського. Вона сама попросила чоловіка подарувати їй вишиванку на 8 березня.

"Він запитав, що я хотіла би отримати у подарунок, і я попросила вишиту сорочку з його колекції. Він подарував сорочку і плахту", - сказала перша леді.

Катерина Ющенко взяла участь у святкуванні 60-річчя ООН

А рецепт виховання дітей від Катерини Ющенко такий:

"Думаю, що найважливіше – це любити Бога, любити Україну, шанувати родину і дорослих. Я думаю, батькам треба учити дітей любити робити, але також розвивати в кожній дитині її здібності. Це багато роботи, але мені здається, це – найбільш приємна робота яка є".

Сам президент, за словами Катерини Ющенко з дітьми буває рідко.

"Він рано від’їжджає з дому і пізно приходить, але він старається якнайбільше часу залишити для дітей. Але, на жаль, ми його рідко бачимо".

фото з офіційного сайту президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів