Червоненко більше не користується кулаками

23 березня 2006, 14:26

Євген Червоненко тепер не грюкає по столі кулаком.

"Мені досить подивитися в очі і тихо сказати. Це більш ефективно, ніж кинута попільниця", - сказав губернатор Запоріжжя в інтерв'ю газеті "Дело".

Червоненко додав, що його і без того всі бояться, хоча він – найдобріша і найбільш товариська людина.


"Усі знають, що я не пропущу ні образу, ні невиконання зобов'язань. Не пропущу наплювацького відношення до команди і своїх обов'язків. Але після закінчення робочого дня я найбільш компанійський і добрий. Це знають усі", - сказав політик.

З президентом у Червоненка дружні стосунки.

Грізний губернатор. фото "Факти"

"З дня інавгурації я з ним на "ти" не спілкуюся, але в нас давня дружба, яка пройшла іспити не клятвами в дружбі, а життям і смертю... Є відносини корупції, а є відносини людей".

"Я вибрав шлях от цієї коробки з-під сардин, над якою усі сміються (пам'ятна дошка, вирізана з бляшаної коробки з-під риби, на якій висять усі ордена і медалі Червоненка і яку він завжди возить із собою). А я це зробив свідомо, нехай сміються далі", - сказав він.

На питання, що він подарував Ющенку на день народження, Червоненко сказав:

"Книгу з бджільництва 1908 року. Не дуже дорогу, але цікаву".

А у Запоріжжя Червоненко приїхав "перемагати".

"І доведу це навіть тим "друзям", яким я заважаю всередині нашої партії і які думали, що я приїду сюди й остаточно кану в Лету. Що мене розітре біло-блакитна маса. Нічого подібного. Біло-блакитні мене теж поважають. Я незалежна людина", - сказав він.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів