"Членовози" українського керівництва. Які машини в Ющенка, Єханурова, Тимошенко і Литвина

21 березня 2006, 13:12

Якщо в радянські часи лідери держави їздили на ЗІЛах, то нинішні керівники України віддають перевагу "Мерседесам".

Дослідження TabloID виявило, що президента Віктора Ющенка возять мерседеси S 500 та S 600. Главу держави обслуговує по дві однакові машини кожної з цих моделей, щоб заплутати потенційних кілерів. Автомобілі – броньовані.

"Шестисоті" мерседеси президента були куплені ще десять років тому і їх ресурс майже вичерпано", - розповів головний завгосп глави держави Ігор Тарасюк. П’ятисоті – більш нові.

Глава держави сам, всупереч правилам безпеки, любить покерувати автомобілями. Навіть відкриваючи при цьому вікна.

Прем’єра Юрія Єханурова обслуговують також броньовані шестисоті мерседеси. При цьому, коли уряд очолювала Юлія Тимошенко, вона користувалася своїм приватним автомобілем.


Це п’ятисотий броньований мерседес, який уже доволі довго возить лідерку БЮТ. Ще взимку 2002 року Тимошенко на ньому потрапила в аварію.

А спікер парламенту Володимир Литвин віддає перевагу джипам. Він їздить на "Тойоті Ленд Крузер". Таких однакових машин в ескорті керівника Верховної Ради також дві.

Любов до "всюдиходів" у Литвина давня – в грудні 2001 року його службовий джип врізався в "жигулі". Водій малолітражки загинув, а у Литвина стався струс мозку. Він ще потім місяць ходив з пластирем на лобі.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів