Зінченко розповів, як він стояв на краю могили

16 березня 2006, 11:00

Юлію Тимошенко постійно "вплутують" у якісь романи. Ходили чутки, що колись у лідерки БЮТ навіть був роман з тодішнім керівником виборчого штабу Ющенка Олександром Зінченком.

Але вірний сім’янин Зінченко всі плітки спростовує.

"Юлія Володимирівна — яскрава жінка і яскравий політик, але невже, якщо в людей нормальні відносини, і тим більше якщо вони один одного підтримували, інакше як любовною інтрижкою це не можна пояснити? Ні, усе це домисли і розмови", - розповів Зінченко виданню "Бульвар".

Колеги по роботі

Його дружина, за словами політика, зовсім не ревнива.

Але в період виборів у нього для неї майже не було часу.

Полюбили вони один одного ще в п’ятнадцять років.

Після сенсаційного виступу Зінченка і початку корупційного скандалу політик знову відчув, що означає жити спокійно.

"Моє життя вільне, у мене прекрасні відносини в родині, я багато читаю", - сказав він.

"Недавно випадково побачив у магазині диск у МР3-форматі "Сто пісень про любов" і відразу купив — таке відчуття, що сам складав цю збірку".

"Уже давно я не переживав подібного стану — якась невідома сила підхопила мене і мою дружину, і ми закрутилися по будинку в танці під улюблені пісні "Бітлз". Такі моменти і роблять життя прекрасним".

З Ющенком Зінченко іноді спілкується.

"З Президентом ми спілкувалися після моєї відставки кілька разів, у тому числі 3-го, 4-го і 5 вересня ранком. Після цього не бачилися 94 дні, потім знову розмовляли".

Водночас Зінченко відмовився говорити про предмет розмови з Ющенком. Сказав, що це "річ делікатна".

Зінченко з дружиною Іриною

Цікаво, що коли Зінченко очолював виборчий штаб Ющенка, в екстрених ситуаціях він сам "трусив олігархів".

За його словами, іноді "ми справді скидались по скільки могли: один приносив тисячу гривень, інший – 10 тисяч..."

Раніше Зінченко професійно займався карате. У нього навіть був чорний пояс (шостий дан).

"І раптом у 2000 році я почав розуміти: щось не так. Причому відчуття було загальним: не те щоб занедужав якийсь один орган — з'явився загальний стан якоїсь нестабільності".

"Я ніяк не міг знайти причину що відбувається, а тим часом багато процесів в організмі збільшувалися. В один з днів, почувши, як лікарі зашушукалися, і яка преамбула передувала нашій розмові, я зрозумів, що відбулося щось дуже серйозне...", - розповів Зінченко про початки своєї хвороби.

"Мені оголосили діагноз, хоча і спробували пом'якшити ситуацію, посилаючись на те, що він ще не остаточний. Може, давали шанс... (Замовкає).

За словами Зінченка, у нього були дві форми раку. Йому давали приблизно три роки життя.

Зінченко багато років займався карате.
З семикратним чемпіоном світу з карате
Хітоши Касуя. Всі фото "Бульвар"

"...Я вдячний київським медикам — вони попросили мене діяти максимально стрімко, сказавши, що в Україні мені навряд чи хто-небудь зможе допомогти..."

"Не втрачаючи часу, через 7-10 днів я вже був на зустрічі з кращими фахівцями світової медицини. Німецькі лікарі протягом двох з половиною років боролись за мене, вже встановивши остаточний діагноз...", - розповів політик.

"З квітня 2001 року я кожний третій тиждень їздив до Німеччини — на мене чекали п'ять найважчих діб, які необхідно було пережити..."

Лікували Зінченка хіміотерапією. Та, попри сильний біль, Зінченко намагався тренувати тіло. У прямому значенні слова.

"Був період, коли (соромно зараз говорити) я не міг віджатися від підлоги навіть півразу".

"Зрозуміло, після фізичної форми, що у мене була, це здавалося катастрофою. Прогулянка — не більше 100-150 кроків: важко було з цим змиритися! Поступово я почав проходити 500, потім 1000 кроків, потім настала черга швидкого темпу..."

"Я завів блокнот, у якому відзначав, наприклад, що спочатку віджався півраза, потім — три рази по півраза і три рази по разу. Так і рахував день від дня — п'ять, 10, 15.... Коли став віджиматися 15-20 разів, відчув, що можу "тримати кістяк" хоча б зовні".

"Тепер я дуже добре знаю: з будь-яким лихом людина може справитися спочатку духовно і тільки вже потім фізично", - сказав Зінченко.

Під час лікування політик слухав багато класичної музики та читав книжки.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів