Манікюр Андрія Ющенка створює ажіотаж серед прихильниць

15 березня 2006, 12:43

Світське левеня Андрій Ющенко стежить за своєю зовнішністю, регулярно відвідуючи спеціальні заклади. Цей похід супроводжується збудженням, яке переживають шанувальниці таланту сина президента.

Цирульню "Едо" знайти важко. Але вже майже вісім років українська еліта знає сюди дорогу. На парковці біля приміщення салону завжди повно іномарок золотої "молоді", дружин або подруг бізнесменів, телеведучих та моделей.

Тут були помічені фіналістка конкурсу краси "Міс Всесвіт" Олександра Ніколаєнко, генеральний директор та ведуча "1+1" Ольга Герасим'юк, співачка Наталія Могилевська, спортсменка Яна Клочкова, діджейка Єва та багато інших.


Але, мабуть, найбільш зірковим клієнтом салону є син президента Андрій Ющенко.

Обслуговується тут Ющенко-молодший вже давно, бо встиг потоваришувати з працівниками салону, навіть привітав своїх майстрів з 8 березня: подарував квіти та м'які іграшки.

Серед послуг, якими він користується – манікюр, стрижка та іноді косметичні послуги – чистка обличчя.

Буває, що син президента робить манікюр в робочий час посеред буднього дня. Як раз, коли закінчується четверта пара в Інституті міжнародних відносин, де навчається син президента.

Тут робить свій манікюр Андрій Ющенко

Очевидно, у Андрія вистачає грошей на манікюр, адже, зі слів батька, "в нього свій бізнес, та ще декілька проектів".

Ажіотаж навколо прибуття сина Віктора Ющенка в косметично-перукарський салон величезний: клієнтки намагаються загравати з ним, прагнуть записатися на процедури приблизно в той самий час, як там з'явиться президентський наступник, навіть просять з ним сфотографуватися.

Але треба віддати належне працівникам салону – вони не розголошують конфіденційної інформації та не повідомляють нікому, коли приїде Ющенко-молодший.

Серед елітних салонів Києва цирульню "Едо" не можна назвати занадто дорогою: якщо ви постійний клієнт – вам робиться знижка 10%.

Ціни на жіночу стрижку-укладку коливаються від 80 до 215 гривень. На чоловічу – від 65 до 140 гривень. Звичайний жіночий манікюр вам обійдеться у гривень 50. Цікаво, що чоловічий манікюр дорожчий – 78 гривень.

Але тут є один нюанс: ціна залежить від засобів, які майстер використовуватиме. Таким чином клієнти наперед іноді не знають, у скільки їм обійдеться та чи інша процедура.

Треба відзначити, що поводить себе Андрій Ющенко цілком пристойно.

Зі слів працівників "Едо", під час процедур він сидить спокійно, переважно пише смс чи гортає журнали. До речі, дівчина Ющенка Ганна в цей салон не ходить.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів