"Людина року": Литвину подобаються анекдоти про дружину, а Рабінович хоче витрачати більше

13 березня 2006, 12:51

"Я ці тусовки не люблю, я не тусовочна людина. Мені цікаво там, де можна говорити з розумними людьми. На тусовках говорити не вдається", - коротко охарактеризувала конкурс "Людина року" Інна Богословська.

Вона і сама мала отримати нагороду. Але її забрав Володимир Литвин. Може, саме тому пані Богословській все побачене не сподобалось.

Хоча вона й зізнається, що "була впевнена в тому, що виграє Литвин". "Інша справа, що в номінації "громадський діяч" за статусом не можна балотуватися держслужбовцю", - пояснила Богословська в інтерв’ю "TabloID".

Сам громадський лідер 2005 року Володимир Литвин зі сцени скромно заявив: "Вища академічна рада діяла об’єктивно".

Похід Литвина за нагородою провів поглядом Влад Каськів. Всі фото Ганни Андрієвської

Щоправда, у кулуарах він додав, що "так пожартував". Але спікер встиг багатенько попіаритись – розповів зі сцени про переваги свого блоку.

Хоча після нагородження Литвин був злегка розгублений. Чи то тому, що довкола нього раптом зібралось багато симпатичних дівчат у вечірньому вбранні, чи спікер не очікував обтяження своїх рук нелегкою статуеткою.

"Я поставлю нагороду у себе в кабінеті, щоб пам’ятати про те, що життя швидкоплинне, скільки зусиль треба докласти, щоб не зламатися в боротьбі", - мрійливо сказав Литвин журналістам.

Статуетку Литвину вручив Мирослав Попович

А щоб остаточно переконати присутніх у тому, що час біжить швидко, Литвин додав, що "дуже давно відійшов від дитинства і забув про дитинство, тому дуже важко назвати себе якимось героєм".

І поміж роздаванням автографів і фотографуванням, політик повідомив, що одразу після свята їде вітати свого брата з днем народження.

"У мене не було можливості, тому зараз вся моя сім’я чекає мене", - сказав спікер.

А якщо вже дружина чекає, то треба швидко їхати. До речі, на сцені Литвин так і не поцілував модель, яка оголошувала його переможцем, тільки коротко потиснув їй руку – гендер торжествує.

"Анекдотів про мене було дуже багато, і вони мені всі подобаються, особливо про мою дружину", - зі сміхом розказував пізніше Литвин.

А от олігархи конкурс "Людина року 2005" проігнорували. Навіть Сергій Тарута, якого мали нагороджувати як "підприємця року", до палацу "Україна" не приїхав.

"Він у закордонному відрядженні", - пояснив журналістам перший заступник гендиректора "Індустріального союзу Донбасу" Віталій Ковальчук.

"Будь-яка нагорода на будь-якому етапі бізнесу потрібна завжди, це як нагорода дитині. Це не формальність, бо дитину треба хвалити", - додав він замість шефа.

Ковальчук додав, що "нагород у нас досить багато", але цієї він не очікував отримати.

"Якби я знав, що переможемо ми, то не стояв би зараз так (нагружений пакетами)", - сказав Ковальчук "TabloID".

Олександр Чалий вручає нагороду представнику японського посольства

"Всі беруть, і ніхто не дає"

Сказати, що конкурс "Людина року" пройшов без багатіїв, було б не зовсям правильно. Так, нагороду у номінації "Меценат року" отримав відомий бізнесмен Вадим Рабінович.

"Я був абсолютно невпевнений, що виграю, бо не балотуюся навіть в сільраду – а це зараз модно. Я взагалі думаю, що всі троє номінанти мали виграти", - поділився враженнями Рабінович.

Вадим Рабінович

Він розповів про секрет отримання такої нагороди: віддавати десяту частину від заробленого. І, звичайно, заробляти багато.

"Є і якийсь бюджет, в який ніколи не вкладаєшся, і є щось спонтанне. Я ходжу в синагогу, і там написано: десяту частину, що в тебе є, віддай ближньому. І от я так роблю. Я стараюся бути схожим на таких великих людей, як Чикаленко, Терещенко", - розповів Рабінович у кулуарах.

"Мене номінували за пам’ятник серцю, за синагогу і т.д. Ця номінація найголовніша, бо в країни всі беруть, і ніхто не дає", - додав Рабінович.

Нагород у Рабіновича теж вистачає, але найдорожча для нього "від голови вірменської церкви, подарунок древнього ордену".

Гостем церемонії став президент Литвин Валдас Адамкус

"Кумир нації" Олег Блохін отримання нагороди коментував футбольними темами. Говорив найбільше про матчі, Олімпіаду, про будівництво на стадіоні "Олімпійський" і відсутність у себе міністерських планів.

"Якщо люди вирішили мене нагородити, значить, це правильно, хоча, мабуть, елемент суб’єктивності існує", - повторив месседж Литвина Блохін.

Олег Блохін

Нагороду як "Мер міста" отримав міський голова Запоріжжя Євген Карташов. У кулуарах він пожурив кандидатів на своє крісло і ненав’язливо дав зрозуміти: ця нагорода дуже допоможе йому на виборах.

Карташов обрадував присутніх поясненням краси міста. Після його слів відвідати Запоріжжя не захотілось нікому.

"Запоріжжя – це найперше високоіндустріальне місто, в ньому виробили вдвічі більше з перерахунку на людину, ніж Дніпропетровськ і Донецьк", - сказав Карташов.

Сергій Терьохін і Маша Єфросініна

Цікаво, що на сцену разом з Машею Євфросініною і Сергієм Терьохіним вітати чергового переможця чомусь вийшов і київський мер Олександр Омельченко. Постояв на сцені як Будда зі складеними в області живота руками і пішов. Не промовивши ні слова.

Культурно-сімейні нагороди

На конкурсі "Людина року" було чимало людей мистецтва. І навіть французький актор Жерар Депардьє віртуально відвідав конкурс.

Під час одного з нагороджень ведучий зауважив, що для керівниці модельного агенства "Карін" Влади Литовченко (яка, до речі нещодавно знялась у Плейбой) є сюрприз – букет квітів від Депардьє.

Після цих слів Литовченко приготувалася... Як виявилось, зарано: квітів на сцену так і не винесли.

Влада Литовченко і Михайло Поживанов готуються вручити нагороду

"За видатний внесок у розвиток культури та мистецтва" міжнародну премію було вручено співаку та композитору Володимиру Шаїнському.

80-літній співак з гордістю сказав, що у нього "ціла окрема шафа для нагород". Провести їх "інвентаризацію" Шаїнський планує на сторічний ювілей.

"Я хочу побажати українцям, щоб вони на питання "Звідки Ви?" – відповідали "З України!" так само гордо, як громадяни США, Британії. Я хочу, щоб усі говорили про Україну: "Хай живе Україна!" – сказав журналістам Шаїнський.

У акторській родині Ступків теж з’явилась нагорода. Цього разу актором року було визнано сина Богдана Ступки Остапа.

Остап Ступка

"Я думаю, що тато віддав свій голос за мене", - сміючись, сказав переможець. І одразу відкинув можливість адмінресурсу у конкурсі.

"Акторська сім’я велика, вона не закінчується на стінах одного театру, тому ми всі є разом. Тут не спрацьовує таке поняття, як блат", - задоволено сказав Ступка і одразу при журналістах по телефону обрадував батька.

Володимир Гришко

"Митцем року" назвали Володимира Гришка. Співак зізнався: він не знав, що переможе. "Минулого року я теж був серед номінантів. Тому всім зичу, щоб в наступному році ті, хто не виграв, отримали цю нагороду", - додав він.

А потім заговорницьким голосом сповідомив, що незабаром знову приїде Монсеррат Кабальє. І він з нею заспіває. І буде просто клас.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів