Скандальний політик-мільйонер перевірився на детекторі брехні

9 березня 2006, 20:47

Детектори брехні на Заході використовують часто. У США із вкрадених 40 мільярдів доларів після тестів на детекторі повертають половину.

В Україні такий спосіб перевірки на правдивість не наскільки популярний. Одна перевірка на правду в Україні коштує замовнику від 100 до 500 доларів США.


"Поліграф" у дії

Однак великі компанії грошей не шкодують і перевіряють одразу по 50-100 працівників.

Все більш популярними стають детектори брехні під час прийому на роботу.

А кандидат в мери столиці, власник "Правекс-банку" Леонід Чернівецький вирішив популяризувати прилад і на виборах.

Чернівецький пропонує всім кандидатам в мери Києва пройти опитування на детекторі, який він спеціально замовив з цією метою з Вашингтону.

"Це пентагонівський апарат, що називається в слов'янських країнах "детектором неправди", а насправді, його наукова назва "поліграф" і яке проходять усі високопоставлений особи, наприклад, Білого дому", - сказав Чернівецький.

"Детектор точно покаже, хто брав гроші, а хто не брав. Я хотів би, щоб кияни знали, кого вони вибирають у мери міста Києва", - додав політик.

"Я ще раз офіційно запрошую Олександра Омельченко відповісти привселюдно на ці питання. У випадку позитивного проходження детектора неправди, готовий буду після моєї перемоги надати йому місце свого зама в новій адміністрації", - сказав Черновецький.

Леонід Черновецький

Сам він на "допиті" у детектора вже побував.

Спеціаліст-поліграфолог "Правекс-банку" Володимир Глєбов, який проводив тест, повідомив, що Черновецький з ймовірністю більше 70%, відповідаючи на запитання, не обдурював.

На 30% він був невідвертим, але це пов'язано з галасливою обстановкою (зазвичай тести на детекторі брехні проводяться в тихій обстановці) і з деяким хвилюванням.

Але однозначно можна сказати, що Черновецкий хабарів не брав.

Зокрема, нардеп відповів негативно на такі питання: чи мав нетрудові доходи, чи брав за свою трудову діяльність хабарі, чи здійснював порушення, що граничать із злочинною діяльністю, чи брав хабарі за лобіювання чиїхось інтересів в парламенті і чи мав доходи у вигляді хабарів у Верховній Раді.

До речі, перед початком тесту Черновецький заявив: "Я буду першим політиком в Україні, який продемонстрував свою чистоту".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів