Депардьє понюхав вино і запав на українок

9 березня 2006, 12:46

Жерар Депардьє відчуває з Україною "романтичний зв’язок".

Відомий актор в захваті не лише від президента Ющенка, який "займається видавництвом книг про українську історію, про великих людей..", але й від українських вин і жінок.

Так, нещодавно актор відвідав конкурс Міс Україна 2006.


Ці співробітниці заводу сподобались Депардьє
більше, ніж марочне кримське вино.
фото "Комсомольської правди"

А днями, під час огляду Інкерманського заводу марочних вин, зізнався, що найбільше йому сподобались співробітниці заводу.

"Спочатку він захоплювався тим, як вони працюють, а потім відзначив, що на заводі працюють не тільки професіонали високого класу, але й досить красиві жінки", - розповів менеджер заводу Юрій Парамонов.

Відомий поціновувач вин, Депардьє зазирнув у кожну бочку: цікавився місткістю та технологіями, за якими тут роблять сухі вина.

Питав і про вартість.

Раніше актор зізнавався, що вже відвідував Крим і навіть хотів би там займатись виноробством.

Але "зіштовхнувся з такою ж проблемою, як у Марокко – не можна купити землю".

Про покупку землі актор ще подумає.
фото Анни Андрієвської

"Хоча я, як і раніше, зацікавлений взяти її в оренду і навіть вибрав дуже красиве місце для виноградника – це Массандра", - розповідав Депардьє місяць тому.

Пд час екскурсії по Інкерманському заводі, актора запитали, чи буде він купувати виноградники під Севастополем або в інших районах півострова.

Від прямої відповіді потенційний Тарас Бульба ухилився.

Сказав, що приїхав заради того, щоб робити за французькими технологіями кримські вина, які змогли б претендувати на звання найкращих у світі.

Депардье вважає, що в Криму все для цього є: і сировина, і фахівці, і виноробні традиції.

Запах вина, мабуть, впливає на Депардьє благотворно: він залюбки фотографувався зі співробітниками заводу, хоча раніше на спалахи фотоапаратів реагував агресивно, пише газета.

Акторові особливо сподобалось червоне сухе "Каберне Качинське". А з заводу він поїхав ще з двома пляшками елітного вина – їх він зможе продегустувати на дозвіллі.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів