Ющенко тремтить перед маленькими дівчатами

6 березня 2006, 22:20

Віктор Ющенко уже визначився з абсурдним подарунком. На радянське свято, Міжнародний жіночій день 8 березня, він преподнесе своїй дружині, народженій в США, подарунок в українському фольклорному стилі.

"Я вам скажу, але ви не говоріть моїй дружині. Вона дуже хотіла мати українську сорочку, вишиту старим бісером", - розповів Ющенко на всю країну в інтерв’ю державному каналу УТ-1.

"Таку сорочку я вчора знайшов. Заховав у себе на дачі, щоб цей подарунок ніхто не знайшов".

"І я думаю, що попав у десятку, тому я щасливий. А що стосується дівчат, яких у мене дуже багато, – оце ще залишається проблемою. І тому я тремчу перед 8 березня, тому що багато таких питань не вирішив", - зазначив президент.

Він також поділився, що для нього є великою проблемою підібрати подарунок.

"Тому що, на мій погляд, подарунок міряється не нулями у рахунку, а тим, що ти знаєш таку сторону любові своєї жінки до тих чи інших цінностей, речей – наскільки ти тонко, делікатно вгадуєш і робиш такий подарунок", - зазначив Ющенко.

Найвідоміша українська жінка Юлія Тимошенко обіцяє зустріти 8 березня в Дніпропетровську, разом зі своєю мамою й іншими членами родини.

"Можливо, до них підтягнуться і Женя із Шоном Карром, якщо викроять час у своєму рок-турі Україною", - повідомив прес-секретар Тимошенко Віталій Чепинога газеті "Сегодня".

За його словами, улюблений подарунок у цей день для Тимошенко — квіти.

"Вона навіть по штабу розпорядження видала, щоб ніяких подарунків їй не робили", - додав Чепинога і відзначив, що лідер БЮТ надає перевагу червоним трояндам.

На питання, чи може прес-секретар згадати незвичайний подарунок або привітання Тимошенко в цей день, зроблений у минулі роки, він розповів:

"Його зробила, по-моєму, якась німецька делегація ще в ту пору, коли Юлія Володимирівна була віце-прем'єром в уряді Ющенка. Її члени, мабуть, слабко володіли російською мовою і ще слабкіше розбиралися в наших традиціях", - розповів він.

"Тому разом із квітами піднесли їй і листівку, де поганою російською було написано: "Вітаємо з Днем 8 березня і Військово-морського флоту", — додав він.

Водночас головний конкурент Ющенка на минулих виборах Віктор Янукович до 8 Марта особисто підписав вітальну листівку дружині президента Катерині Чумаченко.

Як сказала радниця Януковича Ганна Герман, "Віктор Федорович на цей день скасував усі свої заходи і збирається присвятити його своїй дружині Людмилі Олександрівні".

На питання, як взагалі Янукович вітає в цей день робітниць свого офісу, вона відповла:

"Святково, але скромно. Нас, зазавичай, запрошували до нього в кабінет, і Віктор Федорович особисто усім вручав скромні, я навіть би сказала, офіційні букети".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів