Ющенко відсвяткував день народження на лижах з сином-скандалістом

23 лютого 2006, 20:52

Ера національного свята "день народження президента" відходить в минуле. Принаймні на найближчі чотири роки. Президентові вже ніхто не дарує "маленький корабель", не приходить на святкування дня народження, як на елітарну тусовку для вибраних.

Не секрет, що святкування дня народження Кучми було певною мірою шоу, по якому було чітко видно, хто у президента у немилості. Ющенко ж другий рік поспіль через свою прес-службу просить: не даруйте мені дорогих подарунків.

І від надоїдливих "вітальників" втік у Карпати. Там у президентській резиденції "Гута" він разом з сім’єю катався на лижах. До вечора четверга місце святкування дня народження президента залишалось таємницею.


Як видно з фотографій, окрім наймолодших дітей, разом із президентом кататися на лижах пішли старший син Андрій, відомий талантом втрапляти у скандали (справа), а також помічник глави держави-керівник його офісу Андрій Кислинський (зліва).

Сім'я подарувала Ющенку молитовник 1777 року, а маленькі дочки - власноруч намальовані картинки.

Минулого року після повернення із Брюсселю, Ющенко з Тимошенко, Литвином, міністрами і мером Києва Омельченком гуляли у порівняно недорогому пабі "O’Briens", що неподалік Майдану.

Ющенко на лижах в 2004. На ньому той же самий костюм, що і в 2006

Цього року Ющенко дотримався традиції їздити на лижи щозими. Він катався і у 2004, і в 2005.

Ющенко на лижах в 2005 році

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів