Янукович став Дідом Морозом

23 лютого 2006, 13:09

У Віктора Януковича прихильники – не лише пенсіонерки, як у цьому нас переконують ролики опонентів головного "регіонала".

Якщо уважно відслідковувати рубрику "нам пишуть" на сайті Януковича, то складається враження, що Янукович став певним Санта Клаусом для українських дітей.

Його чекають в гості, до нього пишуть листи з проханнями щось подарувати, організувати тощо.


Так, дванадцятирічна дівчинка з богуславського інтернату попросила Януковича подарувати їй телефон – про нього вона мріяла все життя.

А першокласниця з Богуслава запросила Віктора Федоровича приїхати до неї в гості.

"Всі люди Вас люблять. Я саме більше Вас люблю", - пояснила свою унікальність дівчинка з Богуслава.

Але її прихильність до екс-кандидата в президенти виглядає дуже слабко вираженою у порівнянні з листом учня закарпатської школи Михайла: у хлопчика вдома є персональний "міні штаб Януковича".

"Я розносив агітаційну атрибутику, носив голубу стрічку на рукаві. Але получилось не так, як хотілось. Батька звільнили з роботи – до влади прийшла помаранчева "чума", - використовуючи звичні для регіоналів порівняння пожалівся хлопчик.

"Щоденно ходимо в шарфах Партії регіонів, носимо прапори на плечах і агітуємо молодь підтримувати Партію регіонів – наше майбутнє".

"Якщо ми переможемо, а я в це вірю, у мене є до Вас прохання допомогти заснувати в нашому районі притулок для безпритульних тварин. Це моя мрія", - щиро поділився хлопчик.

фото з сайту Януковича

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів