Янукович та Тимошенко притягують гроші, а Єханурову світить перемога?

21 лютого 2006, 15:16

З неділі у кожної політичної сили, що мріє потрапити в будівлю парламенту, з'явилися свої номери, за якими в майже метровому бюлетені їх шукатимуть виборці.

Як не дивно, всі представники "оцифрованих" політичних сил були задоволені жеребкуванням та переповнені сподіваннями. Деякі, навіть, були упевнені, що сам Господь допоміг їм отримати такий номер.

Так лідер Блоку свого імені Юлія Тимошенко, яка отримала 36 номер, заявила:


"Головна інтрига у боротьбі за право формувати новий Уряд, призначати прем’єра розгортається між трьома політичними силами – блок "Наша Україна", БЮТ та Партія регіонів. "Наша Україна" отримала цифру 10, Регіони – 18, а наш блок – 36. Думаю, що Господь цими цифрами просто підказав, які будуть результати на парламентських виборах".

В свою чергу представник блоку "Наша Україна", який в бюлетені посідатиме на 10 місці Микола Катеринчук задоволений жеребкуванням.

"Ми завжди б'ємо в десятку. Виборці потраплять у десятку, і ми разом будемо виконувати програму президента "10 кроків назустріч людям", - сказав Катеринчук, слова якого наводить прес-служба "Нашої України".

В Партії регіонів упевнені, що їм пощастило, що їх 18 номер знаходиться в першій половині бюлетеня.

Представник партії Олена Лукаш відзначила, за спостереженнями психологів виборець звертає увагу на назву партій і блоків у першій половині бюлетеня, а потім прочитання стає важчим. Лукаш вірить, що число 18 стане щасливим для партії.

Представник Опозиційного блоку "Не так!" Нестор Шуфрич також задоволений своїм 44-м номером у бюлетені.

За його словами, число 44 є легко запам'ятовується. Крім того, на його думку, виборці дивляться в першу чергу або в початок бюлетеня, або в кінець. "Ми витягли щасливий 44-й номер", - сказав він.

У Народному блоці Литвина упевненості поменше. Так представник цього блоку Василь Надрага сказав просто, що номер 39 є "прекрасним". "Ми завжди говорили, що відрізняємось від інших", - додав він.

Схоже, що тільки Валерій Коновалюк не знайшовся, що сказати про своє місце в списку. Його "Трудова партія" партія виявилась останньою в майже метровому бюлетені.

"Ми перемогли в 45-ому, переможемо й зараз. Цей номер для нас хороший", - сказав Коновалюк, слова якого наводить 5 канал.

Між тим нумеролог Людмила Савіна, розшифрувала значення номерів партій, і як виявилось, наука досить поблажливо поставилася до партій, повідомляє газета "По-Киевски".

Наука нумерологія має справу з основними числами від 1 до 9. А основні значення тут отримуються методом додавання: так додавши дві складові номера 45 (4+5), одержуємо 9 і т.д.

Число 1 – символізує починання і дію. Її по сумі одержала "Наша Україна". Також сама 10 вважається числом удачі і містить обіцянку перемоги в будь-яких важких ситуаціях. А одиниця завжди сигналізує про наближення нового часу, нових можливостей. Девіз – відвага.

Число 2 – це число співробітництва, узгодження і з'єднання. Його сила в миролюбстві, дарі переконання і таланті об'єднання. Девіз – миротворець. Таку "двійку" отримали блок Костенко і Плюща та блок ПОРА-ПРП.

Число 3 – це число створювання, експресії, оптимізму, безтурботності. Це число удачі, благословенної надприродним умінням знаходитися в потрібний час у потрібному місці. Девіз – той, що дарує радість. Таке число отримали Партія патріотичних сил України Зінченка або Народний Блок Литвина.

Число 4, що випало Партії екологічного порятунку "ЕКО+25%" та блоку "Євген Марчук- Єдність" – відповідає надійність і старанна робота. Девіз – творення.

Число 5 – це число удачі, змін, волелюбності, ризику і розмаїтості. Керує усіма видами руху. Девіз – прогрес. Цікаво, що саме цей номер дістався Наталі Вітренко з її незмінною Прогресивно-соціалістичною партією.

Число 6 – це число любові, відповідальності, гідності, чесності, гуманності. Одне з грошових чисел, до якого гроші стікаються заради служіння іншим. Такий номер отримала НДП. Девіз – служіння людям.

Число 7 – вважається найбільш містичним числом. Закликає проникнути всередину і відкрити загальні закони природи і їхній зв'язок з містерією життя. По сумі дістався Партії зелених. Девіз – розуміння.

Число 8 – вказує на багатство, успіх, владу, завзятість, лідерство. 8 – це вібрація сили, авторитетного керівництва і керування. Це не завжди щасливе число дісталося комуністам, блоку "Не так" і блоку Лазаренка. Девіз – розважливість.

Число 9 – повний аншлаг. По сумі номер дістався БЮТу, Партії Регіонів, Соцпартії і "Віче". Тепер будемо чекати від них досконалості, жалю, нагород, притягання грошей і духовності. Вважається, що 9 символізує вершину ментального і духовного знання. Девіз – прощення.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів