Тимошенко закликала молодь кохатись

16 лютого 2006, 20:56

Тимошенко занурилась у сімейну тематику. То вона бажає всім хлопцям мати таку ж гарну тещу, як вона, то тепер радить молоді народжувати більше дітей.

мені б таку тещу...

"Народжуйте дітей, примножуйте українців у світі і в нашій рідній Україні. А ми, можливо, ще підвищимо допомогу, коли прийдемо до влади і зможемо щось міняти", - сказала вона в четвер у Чернігові .

А сама Тимшенко активно цьому сприятиме. І стипендію підвищить, і кредити для молоді стануть доступнішими.


"Неправильно вважати, що дитина, яка стала студентом, вона продовжує залишатися на утриманні батьків", - обурилась лідерка БЮТ.

"Якщо студент гарно вчиться, його стипендія мусить бути не менше, ніж прожитковий мінімум", – зауважила вона.

"Прожитковий мінімум ви знаєте який, і це значить, що стипендія мусить бути в два рази більше, ніж є сьогодні. І ми це обов’язково зробимо".

Розповіла Тимошенко і про свої плани на найближче майбутнє.

"Насправді, я думаю, що 8 березня ми проведемо в родинному колі, зберемось у моєї мами, привітаємо її. Всією родиною сядемо до столу", – розповіла Юлія Володимирівна, зазначивши, що їй "нечасто доводиться це робити".

і щоб побільше дітей!

Про кулінарні вподобання Тимошенко говорити "незручно".

"Коли я перебувала, мені здається, на Волині, один чоловік зателефонував мені в прямий ефір на телебаченні і каже: "У Вас така енергія! Що Ви їсте? Я теж хочу це їсти, щоб мати таку енергію".

"Мені, чесно, було соромно казати такі банальності, що я взагалі люблю борщ, сало, чорний хліб і, прошу пробачення, часник. Я собі не відмовляю в таких маленьких дрібничках", – розповіла Тимошенко.

При цьому вона наголосила, що енергія, на її думку, "не в харчуванні знаходиться".

Крім того, Тимошенко подобається бути жінкою.

"Я хочу сказати, що мені було б дуже приємно, якби в політиці у нас біологічні чоловіки все ж таки отримували політичний хребет і почали бути чоловіками в політиці. А я, чесно кажучи, хотіла б і в політиці залишитися жінкою".

А зять Тимошенко в четвер розпочав спільний тур груп DVS (соліст - Карр) та "Борщ" містами Центральної, Південної та Східної України.

Співаки проїдуть 16 містами, серед яких Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Харків, Полтава, Чернігів, Черкаси, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя. Тур триватиме до 19 березня.

фото Олександра Прокопенка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів