Рибачук прийшов послухати жарти від Литвина

15 лютого 2006, 16:40

Якщо Тимошенко роздавала печиво у формі серця і посипала молодь "юліанками", то Володимир Литвин вирішив "вдарити" по гуморі.

14 лютого, в день закоханих у столичному Жовтневому палаці пройшла вистава трупи „Маски” під назвою „Ромео і Джульєтта”.

Наступні дні трупа виступатиме в інших містах України: Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Сімферополь.


Все було б нічого, якби клоуни не виступали в рамках промовистого проекту – „Маски на виборах”, підтримуючи при цьому Народний блок – "за вибори по-доброму".

Цікаво, що до нинішніх виборів „Маски” не були помічені в дружбі з політиками, максимум висміюючи їх у своїх виставах. Це якщо не рахувати депутатство керівника трупи Георгія Далієва в Одеській міській раді.

Але на загальнонаціональному рівні співпраці не було.

Тепер же „Маски” не тільки грають під грифом „За підтримки Народного блоку Литвина”, але й демонстративно під час вистави виносять плакат з зеленими літерами „Мы”, обведеними кружком.

Плакат певний час носять по сцені, демонструючи, що всі учасники трагікомедії залишаються одним цілим – і Монтеккі, і Капулетті.

Анонімне джерело в штабі Народного блоку зазначило, що причиною для такої активності „Масок” стали як значні фінансові вливання, так і певною мірою ідеологічна близькість.

Для Блоку ж, в цілому, така культурна підтримка є абсолютно послідовною.

про Литвина на сцені нагадувала ось
така "хата"

Справа в тому, що, за чутками, корпоративний стиль та технологію роботи Блоку Литвина розробила українська культурна формація „Фонд Мазоха”, яка орієнтувалася на роботу із підсвідомістю виборців.

Звідси і ностальгічні фото, і зелені Діди Морози, і похилені фалічні статуї Шевченка і Панни з калиною. Культурні акції, в яких обережно підкреслюється роль Литвина, також мають здебільшого впливати на підсвідомість виборців.

Тому літери „Мы” в руках Бориса Барського (Ромео) мають сприймаютися не як банальна агітація, але й як самоіронія, що має нібито служити на користь блоку.

Як би там не було, сучасні Ромео та Джульєтта, написані Борисом Барським, забезпечили повний зал глядачів. Подивитися виставу прийшов навіть держсекретар Олег Рибачук.

"Це був приватний похід", - повідомила ТаблоІD його прес-секретар.

"Ходив і ходив. Нічого особливого", - додала вона і не сказала, чи був пан Рибачук на шоу з дружиною чи ні. Не відомо також, звідки у Рибачука запрошення на виставу та чи сподобалось йому дійство.

"Олег Борисович – великий поціновувач театру та кіно. Він завжди ходить на хороші спектаклі", - сказала прес-секретар Рибачука.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів