Тимошенко подарувала молоді своє серце з Борщем

15 лютого 2006, 14:37

День Святого Валентна у “Київ Експо Плаза” пройшов під символом “чистого кохання” – червоного серця на білому тлі. БЮТ організував для молоді святковий концерт “Марафон закоханих сердець” за участю груп Mad Heads XL, Борщ і DVS, у якій солістом виступає зять Тимошенко - Шон Карр. Київську молодь особисто вітала екс-прем'єрка.

Музична солянка

На вході гостей екіпірують партійними сувенірами. Багато хто одразу одягає білосніжні ушанки і шарфи, підперезуються стрічками.


Розчервонілі хлопці і дівчата, тільки що з морозу, у щойно вдягнених білих шапочках, вселяють почуття якоїсь свіжості, хоча і скидаються на партійних активістів. Простору залу заполонили серця – вони майорять на банерах по-під стелею і мерехтять на гігантських екранах.

На початку концерту основною розвагою стало написання побажань на величезному плакаті із серцем. Особисто для Юлії Володимирівни. Або нашкрябати похабщину, як дехто крадькома робив. Дарма, що ані того, ані другого вона не прочитає.

Почувши музику і відчувши, що від басів бринить аж усередині, не чисельні гості старшого віку зрозуміли, що це свято не про них. Вони мерщій розходяться, але прихоплюють із собою комплекти подарунків у білих пакетах і розчарованими не виглядають.

Ані пісні Борщу, ані DVS особливо публіку не розігріли. Підтанцьовують і підстрибують, але без запалу. Здається, більше тепла іде від вогняних установок на сцені, що періодично випускають язики полум'я, аніж від зали. Здається, публіка перебуває в очікуванні.

Пришестя Юлії

Нарешті після однієї з пісень Шона Карра ведучі оголошують про прибуття пані, на яку всі сподівалися.

Під спалахи феєрверка на середину сцени ефектно виходить Юлія Тимошенко. На ній блакитні джинси і елегантна біла шуба. Її поява підігріває глядачів краще за всі попередні пісні. Вона звертається із коротким привітанням до закоханих.

“Я бажаю вам такого ж щасливого кохання, як у моїх дітей, яких я бачу щодня. Дорогі мої! А також усім закоханим хлопцям я хочу побажати таку тьощу, як я".

Судячи, з оплесків і галасу, ніхто б не відмовився від таких родинних зв'язків.

А Юлія Володимирівна пояснює, у чому ж переваги зразкової тьощі: “Ви ніколи не будете бачити [її] вдома, вона ніколи вам не набридне своїми порадами. Я спробую зробити так, щоб ви в житті мали підтримку.”

А далі лунають натяки на першочергові кроки після виборів: “І, дорогі мої, останнє моє побажання: щоб після парламентських виборів кожен день був днем Святого Валентина. А ще я хочу подарувати вам своє серце!”

Величезне серце, розписане побажаннями, стоїть навпроти сцени в іншому кінці зали. Після слів Тимошекно навколо нього вибухають феєрверки.

Ще мали просипатися рясним дощем з-під стелі червоні кульки. Але мотузка, яка стягує хмару не розв'язується, і лише кілька кульок падає додолу. Проте присутні все одно в захваті від промови Юлії Тимошенко.

Після звернення до молоді Юлія Володимирівна відходить у сторону, щоб послухати музичне привітання від Шона Карра.

Окрай сцени біля мами стоїть Євгенія і щось їй оповідає – мабуть, перекладає англійську пісню свого чоловіка. Обличчя глядачів і об'єктиви камер прикуті до Юлії Володимирівни.

Дякуючи зятю за пісню, Тимошенко пояснює усім стисло, що їй переклала донька. Ця пісня насправді про незламну волю тендітної жінки – Юлії Володимирівни.

На цьому вона і розпрощалася з усіма. Ведучі дякують їй за візит і запевняють, що у залі всі люблять “головну половинку нашого серця, головну половинку нашої країни”.

Рожева подушка і "серце року"

Поки Борщ і DVS готуються заспівати останню пісню разом, ведучі розважають молодь конкурсами. А глядачі діляться враженнями про дійство.

“Я хочу влаштуватися працювати у штабі Юлії Тимошенко, і прийшов туди запитати - як? Мені дали флаєри. Я навіть забув поговорити щодо роботи”, - розповів під час концерту студент Андрій.

Йому шоу дуже сподобалося, проте він стримано ставиться до концертів під час виборчої кампанії. На дійство, організоване не дружньою партією, Андрій би не пішов. Зате сюди привів свою дівчину Аню і однокурсників Івана з Варварою. Вийшовши на сцену, вони беруть участь у конкурсі поцілунків однією командою – по колу цмокають одне одного у щічку.

За креативність отримують приз – рожеву подушку у формі серця.

Остання пісню Борщу і DVS, з приспівом Far Far Away, співається українською і англійською. На завершення концертної частини ведучі повідомляють, що Борщ і DVS разом відправляться у всеукраїнський концертний тур.

Що ж, у придачу до логотипу з написом “Серце року” і гітарою, яка нагадує партійне сердечко, Борщ отримує і напарника для розігріву. А тим часом сцену готують для ді-джеїв, які проведуть із закоханими всю ніч.

Ді-джей ставить першу платівку, і зал швидко втягується у танок. Ритмічні рухи, електронна музика, яскраві заставки на екранах. У центрі зали стає нарешті жарко, і деякі хлопці навіть оголяють торси.

Де-не-де валяються шапочки, незайману білість яких розтоптано десятками ніг. Залишається танцювати до нестями та бігати на курилку – перевести подих, затягуючись тютюновим ароматом.

Молодь, що прийшла послухати живу музику, починає розходитися. Олег з Національного Авіаційного Університету, пішов би і раніше: “В нашому університеті роздавали запрошення – мені перепало два. Перша половина концерту була непогана, бо я люблю таку музику – альтернатива, ґрандж. Ну а друга половина – заради моєї дівчини.”

Хоча Аліна таку жертовність не повністю оцінила: “Звичайний концерт, такий собі денс-клуб. Без особливо яскравих вражень.” Про шоу Аліна впевнена, що “Юлія Тимошенко зробила це у своїх цілях”. А за кого голосуватиме на виборах ще навіть не замислювалася.

Ті, хто гопцюватиме всю ніч, оповиті коханням. Адже з плакатів та екранів на них готові просипатися тисячі сердець.

А на великих прапорах написані послання Юлії Тимошенко:
Я тебе кохаю. Я тебя люблю. I love you.

фоторепортаж зі свята можна подивитись тут

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів