Януковича полюбила другокласниця

10 лютого 2006, 20:08

Віктору Януковичу зізналися в любові. Не пенсіонер-ветеран і не монашка, а дівчинка-другокласниця.

У п’ятницю в розділі, де прес-служба Януковича розміщує душещемні послання до свого лідера, з'явився новий шедевр. Другокласниця Діана з Харкова надіслала Віктору Федоровичу листа в малюнках.

"Дядя Вітя! Я люблю тебя, тебя любіт папа і мама. Прошу тебя стань нашим прізідентам!", - написала дівчинка.


І зверху чітко написала: "Время работать на Партію Регіонів".

Більше того, дівчинка просить "дядю Вітю" надіслати їй свій "портрет і пісьмо".

Дівчинка, мабуть, писала листа без зовнішнього контролю батьків. Принаймні орфографічна цензура у листі не помітна. А, може, воно було якраз розраховане на розуміння пана "проффесора".

Другокласниця Діана не перша школярка, яка шле листи "дяді Віті". Напередодні початку навчального року семикласник Дмитро запитував у своєму листі, "де купити щоденник без портрета Віктора Ющенка".

"Я завтра піду в школу, в сьомий клас, без щоденника. Тому що в жодному магазині Києва не міг купити щоденник без портрета Віктора Ющенка. А я хоч і не голосував, але свої симпатії маю. І не хочу щодня дивитися на портрет вождя", - пояснив своє прохання Дмитро.

"Я часто відвідую ваш сайт. Якщо знаєте, де в Києві можна купити щоденник, дайте мені знати. Про-о-шу!", - написав школяр.

Є дитяча нота і в піар-кампаніях Юлії Тимошенко. Вона часто відвідує дитячі будинки і розповідає власні "історії з життя".

У п’ятницю Тимошенко теж не була обділена дитячою увагою. Вона "першою з українських політиків" відвідала дитячий реабілітаційний центр "Майбутнє".

"Сюди, де стерильні санітарні умови, пускають тільки тих, у кого чисті помисли, тому Юлія Тимошенко – єдина з політиків, хто відвідав центр", - розписали ситуацію керівник реабілітаційного центру і прес-служба Тимошенко.

А Тимошенко відчула дріб’язковість щоденної роботи: "Поруч з цими дітьми всі політики та їхні проблеми виглядають дуже дріб’язково".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів