Волков підглядає у бінокль і носить шкарпетки від Brioni

10 лютого 2006, 19:21

Нардеп Олександр Волков великий любитель полювання. І молоду дружину він собі вполював завдяки своєму хобі. І доньку назвав на честь покровительки полювання богині Діани.

Коли читаєш інтерв’ю його дружини складається враження, що Волков такий собі добродушний веселун. І навіть не підозрюєш, що коли його роздратувати, то він стає схожим на великого звіра, на якого він любить полювати.

Стати дружиною нардепа

"Бути дружиною депутата дуже цікаво, - розказує Майя Волкова. – Живеш таким життям, зустрічаєшся з неординарними людьми, намагаєшся бути в курсі того, що трапляється в країні. А коли щось незрозуміло, завжди можна перепитати в чоловіка".


Вона не приховує, що звертається до чоловіка по допомогу досить часто: "Оцінити події, орієнтуючись тільки на поверхову інформацію, яку подають новини, просто неможливо".

Мінусів у своєму статусі Майя Волкова, природно, не бачить. Хіба що "стандарти поведінки значно жорсткіші".

Тобто не треба казати чоловікові зайвого – щоб він, бува, не переніс це у свою діяльність. Також не треба потрапляти в дурні ситуації – "коли не знаєш, що говорити, - краще мовчати".

Тому доводиться "себе контролювати, вчитися бути дружиною політика". А якщо не завжди все виходить, і щось може чоловіку не подобатися, то на це у дружини є філософська відповідь: "Що ж, бачили очі, що купували...".

Як зняти стрес у Волкова

Баланс подружнього життя у Майі Волкової позитивний – більше того, вона впевнена, що їй "пощастило бути дружиною Олександра Михайловича". Особливо тепер, після народження дочки.

Тепер "вся агресивність кудись зникає, він став уважнішим та спокійнішим". Щоправда, це – вдома. На роботі Волков все такий же експресивний, "всіх шикує, йому потрібна робота".

Коли ж роботи немає, то з’являються інші проекти.

"Басейн, церква... У спальні є бінокль, і Волков часто спостерігає за процесом будівництва. За чотири місяці спорудив зимовий басейн. Церква, звісно, - цілком інший підхід. Він давно про неї мріяв, і тепер її двері відкриті для всіх бажаючих. Спочатку мав намір збудувати маленьку капличку, а потім, як це доволі часто в нього трапляється, - розмахнувся...", - розповідає Майя.

Але Волков теж людина, і теж буває у поганому гуморі. І тоді "краще не підходити, краще не дратувати... Захоче – розкаже".

Тонкощі сімейного життя

Майя Волкова часто дорікає своєму чоловікові за різкі вислови "в ефірі", і він виправдовується тим, що його довели і обіцяє виправитися. Але будучи людиною експресивною, обіцянки не дотримується.

А ще екс-директор парламенту дуже затятий у своїх хобі.

Захопившись фотографією – купує найкращий фотоапарат. "Розбирається в усіх тонкощах процесу: як обрати правильний режим зйомки, настроїти спалах, як зробити знімок, внести його в папку даних. І це незважаючи на те, що маємо свого фотографа", розповідає дружина Волкова.

Ще одне хобі – рибальство. "Гачки та волосінь. Він може добу за добою сидіти й порпатися з ними. Купив спеціальний пристрій, що перевіряє волосінь на міцність... Так само і з рушницями. Ходить, перебирає патрони. Там у нього 300-й калібр, там – інше", - каже вона.

Олександр Волков усе робить самостійно. "У нього вже давно сформований стиль. Я можу лише щось підказати. Любить одягатися від Brioni. Аж до шкарпеток", - додає його дружина.

Покупки сім’я любить робити за кордоном: "Скажімо, коли приїжджаємо до Італії, розділяємося. Я – зі своєю подружкою, він з другом. Вони в один бік, ми – в інший".

Агресивне хобі

А ще подружжя Волкових має доволі специфічне хобі – сафарі.

Дуже часто сім’я вирушає до Африки по диких звірів. Щоправда цього літа подружжя не змогло відпочити по повній, оскільки захворів друг.

І тоді Волкови відкрили для себе гру з лазерним промінням, де потрібно стріляти і набирати бали. "Ввечері влаштовуємо змагання. Емоцій – по вінця... Виграє, звісно, він".

Дружина Волкова зізнається, що любить полювати тільки на великого звіра, і її найцікавішим трофеєм була зебра.

"Потрібна дуже велика відстань, а тварина надзвичайно ляклива і рухлива", - каже вона.

В Україні полювати Волкови не люблять, бо "тут – загін, усі по номерах, усе обумовлено, до того ж, наші мисливці полюбляють перед полюванням трошки випити й уже не бачать, де кабани, а де люди".

Інша справа – Африка.

"Це небезпечне полювання показує, на що насправді здатні люди. Я побачила, що мій чоловік безстрашний – наприклад, може підійти до носорога на 20 метрів. Є вислів, що з людиною можна піти в розвідку, а з Олександром Михайловичем можна їхати на сафарі". Отак, мабуть, прізвище обумовлює стиль відпочинку", - каже дружина Волкова.

За матеріалами видання "Народний депутат"

фото ТаблоІD та "Народного депутата"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів