Секс-шоп осквернив пророка Мухаммеда

П'ятниця, 10 лютого 2006, 13:11

У "карикатурні війни" вплутані не лише журналісти та редактори, але й моделі і секс-шопи. І останньою особою, яку звинуватили в оскверненні пророка Мухаммеда стала британська модель Емма Б.

Днями у мережі секс-шопів Ann Summers з'явилась нова серія товарів, "обличчям" якої є саме Емма. Але не пройшла і доба, як модель теж виявилась обвинуваченою мусульманами в оскверненні їхнього пророка.

Справа в тому, що мусульманські лідери знайшли серед нових товарів секс-шопу надувну ляльку – гумового кавалера. У нього було цікаве ім'я Mustafa Shag, що у перекладі означає приблизно таке: секс з Мустафою.

На біду, Мустафа – одне з імен пророка Мухаммеда. А те, що його присвоїли "надувному кавалерові для нічних забав" мусульмани вважають вкрай образливим.

Центральна мечеть Манчестера вже написала в секс-шоп відповідного листа, в якому просить зняти товар з продажу.

"Ви навіть собі не уявляєте, який біль, страждання і відразу викликала ця назва в мусульманських чоловіків, жінок і дітей, – йдеться в їхньому листі. – Ми просимо вас виявити розуміння і прибрати ім'я нашого високоповажного пророка Mustafa і образливе слово shag якомога швидше".

Наразі компанія Ann Summers розмірковує над задоволенням прохання мусульман. Але товар все ще є у продажі.

Голова компанії Жаклін Голд, однак, вважає, що така політкоректність "межує з божевіллям".

"Якщо хтось може запропонувати краще ім'я для надувної ляльки, дайте нам знати", - сказала вона виданню The Independent.

 

за матеріалами статті "Эмма, Ann и надувная кукла, расстроившая мусульман" у перекладі InoPressa


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів