Сім’я Євгенії Тимошенко і Шона Карра заговорила. Вперше після того, як заховалася від людей

9 лютого 2006, 17:55

Дочка Юлії Тимошенко Євгенія та її чоловік Шон Карр, ображені на ажіотаж навколо себе, оголосили пресі бойкот. Як складається життя після весілля найбільш розрекламованого подружжя України, стало секретом. Герої таблоїдів зникли з їх шпальт так само стрімко, як рік тому на них з'явилися.

Але, виявляється, у родині Тимошенко-Карр все добре. Це стає зрозумілим із інтерв’ю Шона і Жені, яке вийшло в лютневому номері журналу Harper's Bazaar. Тільки йому вони зробили виняток і знову пішли на контакт з журналістами.

Євгенія Карр розповіла, що вони з мамою завжди були подругами. До 18 років Юлія Тимошенко вказувала доньці, що робити. Але вже з повноліттям Жені вона перетворилась на порадницю.


"Так було і з вибором професії", - зізналась Євгенія Карр.

"Спочатку я хотіла вивчати рекламу. Дуже захоплювалась сучасним мистецтвом. Але за порадою мами вступила на політекономічний факультет Лондонської школи економіки - на щастя, рівень оцінок дозволяв вибирати. І я не пожалкувала про це", - розповіла Євгенія.

Навчаючись спочатку у середній школі, юній Тимошенко англійці не сподобались. Вона їх просто не терпіла!

"Ніхто мене не розумів, у цій школі ніколи не було нікого зі Східної Європи, а тим більше з України. Я була першою. Я відчувала моторошну упередженість по відношенню до себе – "що таке Україна?". Це було неприємно!".

Все змінилось через два роки, коли Євгенія пішла вчитись у вищу школу. "У мене з’явилась купа друзів і я зрозуміла, що англійці – справді специфічний народ".

Абсолютно специфічним є і чоловік доньки Тимошенко Шон Карр. Хоч йому вже 36 і в Англії у нього залишилась донька, підданий британської королеви зізнається, що досі в чомусь почуває себе "дитиною". Але при цьому Шон додає, що більше, ніж Женя, турбувався через 11-річну різницю у віці.

У свого майбутнього чоловіка Євгенія закохалась з першого погляду.

"Коли я побачила його, Шон сидів спиною до мене. І мене одразу зацікавило, хто це? Це довге волосся, татуювання... Словом, він мені дуже-дуже сподобався. Ми проходили з подругою повз нього, і наші з ним погляди перетнулись. А потім я спускалась по сходах і ми посміхнулись одне одному. Все".

"Потім ми не бачились місяць. Я якраз в той час збиралась їхати з Англії назовсім. Я ще була залучена у підготовку дизайнерської виставки у Лондоні, для якої збирала в Україні текстиль ручної роботи. Але вже готувалась до від’їзду", - ділиться спогадами Євгенія Тимошенко.

"Ми зустрілись з Шоном в Лондоні і одразу ж вирушили разом у подорож. Ми поїхали в Прагу, а вже звідти я приїхала додому. І Шон зі мною, вперше. Це було у вересні 2004 року".

А ще молодшій Тимошенко не завжди подобались байкери, хоча зараз вона каже, що це "люди просто клас".

"Мені з ними надійно, вільно, впевнено. У нас багато спільного, вони справжні, незакомплексовані, з хорошим почуттям гумору. Я це ціную в людях".

Але спочатку їй більше до душі були музиканти.

"Мені завжди подобалась музика. Я з дитинства любила Red Hot Chili Peppers, Metallica, Bon Jovi – у дванадцять-тринадцять років. Може, тому мене його образ зачепив... "

"Я не могла одразу побачити, який він чоловік, але тепер знаю – благородний, чесний, відкритий. Ставлення у нього до мене справжнє, чоловіче".

Старші Тимошенки до майбутнього зятя спочатку поставились з обережністю.

Мама зайняла чітку позицію: "Головне, щоб донька була щаслива. Тому вона особливо не вмішується, підтримує більше", - каже місіс Карр.

"А батько більш суворий. Він дуже переживав. Але це – поки не познайомився з Шоном. У нас, в Україні нерозуміння може бути лише до того часу, поки люди не почали спілкуватись. А коли почнуть – тоді вже всі стіни падають, і людина бачить, яка вона наша – українська гостинність".

Після весілля, яке стало світською подією року і де, за словами Юлії Тимошенко, гості потерпали від голоду, молода пара переїхала жити у будиночок під Києвом.

По всьому дому – розставлені маленькі моделі мотоциклів. Молодій сім’ї там комфортно, міняти нічого не хочуть. От тільки Шон запропонував повісити на стінах будинку трофеї з поїздок. Наприклад, балони для дайвінга. Євгенія не проти. І жартома додає: "А ще рицарські обладунки перед входом – нам їх на весілля подарували!"

Після узаконення стосунків, як зізналась Євгенія Карр, "з’явилось абсолютно особливе почуття гордості – наші стосунки вийшли на новий рівень"

У пошуках роботи

Своїм улюбленим одягом Шон жартома називає костюм для дайвінга. Євгенія додає, що раніше він носив лише майки та джинси, а вже зараз навіть "сорочки полюбив".

Сама донька Тимошенко не вважає себе жертвою моди. Любить жіночний стиль навіть у джинсах.

"Ми одягаємось просто, але Шону подобається, коли я одягаю нарядні плаття. Я люблю жіночні речі, з якими-небудь мереживами... Dolce&Gabbana, Cavalli", - розповіла вона Harper's Bazaar.

Щодо планів на майбутнє, Євгенія сказала, що хотіла б зосередитися на сучасному мистецтві. Каже, що може розпочати свою справу у цій сфері.

"У мене є знайомі галеристи по всьому світові – в Лондоні, Парижі, Нью-Йорку. Мені потрібен тільки час, щоб розпочати свою справу".

Її чоловік в Україні знову почав робити музичну кар’єру.

"Шон останні десять років перестав займатись музикою. Тільки коли я почула його касету зі старим записом, я сказала, що це супер і, як мені здається, добре піде тут".

Інтуїція Євгенії не підвела: "Було багато концертів. Ми не очікували такого успіху". Шонові байдуже, що, можливо, не всім до вподоби його музика.

"Ну, напевно, комусь і не сподобалось, тому що вони не слухають таку музику в принципі. Але для мене музика – як хобі. Так що мені все одно, хто що скаже", - вважає музикант.

Щоправда, спочатку англійського рокера налякали українські бритоголові "пацани".

"Було навіть страшно виходити на сцену – особливо в такому клубі, як "Бочка" в Києві. Ми спочатку подумали, що там місцеві гангстери їдять гамбургери, а виявилось, що вони чудово відчувають музику. І не такі вже й гангстери!"

З українськими музикантами Шонові добре працюється. Вони, за словами англійця, не лише "абсолютно професіонали", але "головне – вони ще й чудові друзі".

І їжа в Україні хороша. "Я обожнюю ваші млинці! В житті не їв нічого смачнішого!", - зізнається Шон Кар. Дружина іноді балує його "кроликом по-французьки". З оливками і білим вином.

"Я обожнюю, коли Шон готує обід по-йоркширськи – запікає м’ясо з картоплею, робить спеціальний соус. І ще пудинг йоркширський. Його я взагалі більше за все люблю", - в свою чергу зізнається Євгенія. А ще спагеті. Їх люблять і він, і вона.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів