Німецькі спортсмени поїхали в Турин з купою презервативів

9 лютого 2006, 14:03

Відома актриса Софі Лорен, можливо, стане "хазяйкою" церемонії відкриття олімпійських ігор в Турині.

Наразі організатори не повідомили про це офіційно, а прес-секретар актриси таку інформацію спростовує. Водночас відомо, що зірка італійського кіно буде в Турині 10-11 лютого.

У церемонії відкриття ігор візьме участь всесвітньо відомий тенор Лучано Паваротті та популярний мотогонщик Валентино Россі.


Так звані жриці Олімпійського вогню. фото Олексія Богдановського

Олімпіаду відкриє президент Італії Карло Чампі, а прем’єр-міністр Сільвіо Берлусконі буде присутнім лише на закритті ігор.

Олімпійську клятву на церемонії прочитає італійський гірськолижник Джорджіо Рокка. Його вважають реальним претендентом на золоту медаль від італійської збірної.

Текст, який зачитає Рокка, був написаний основопложником сучасних олімпійських ігор бароном Пьєром де Кубертеном.

Чашу-вівтар запалює олімпійська чемпіонка Афін-2004 з бігу на 400-метровій дистанції
з перешкодами гречанка Фані Халк'я. фото Олексія Богдановського

Сцена для церемонії відкриття зроблена у формі серця. Нею займався Марк Фішер. Він, як повідомляють Риа Новости, працював з такими відомими рок-групами, як U2, Pink Floyd та співаком Роббі Вільямсом.

Оригінальний ескіз національного прапора для церемонії відкриття, за непідтвердженою інформацією, було доручено розробити найвідомішому італійському модельєрові Джорджіо Армані.

Олімпійські ігри триватимуть 17 днів. У них візьмуть участь 82 країни. На церемонії відкриття олімпіади очікують президентів та міністрів багатьох країн. Білий Дім буде представляти Лора Буш у супроводі двох дочок.

У Турін також прибудуть дружина прем'єр-міністра Великобританії Черрі Блер, а також деякі короновані особи. Зокрема, норвезький король Гаральд і принц Монако Альбер.

А німецька збірна вирушила до Турину з купою презервативів у валізках. Презервативи, про які йде мова, були випущені обмеженою партією і мають назву Go for Gold (Іди до золота).

Упаковку прикрашає картинка, на якій золотий презерватив займає верхню сходинку п'єдесталу пошани.

В такий спосіб Федеральний центр санітарно-гігієнічної освіти (BZg) і Національний Олімпійський комітет Німеччини хочуть використати головне спортивне шоу у світі для проведення акції "Безпечний секс – найкращий захист від СНІДу".

Ось такими є Неве та Гліц

Якщо Німеччина охороняє своїх спортсменів від СНІДу, то норвезьких і датських олімпійців будуть берегти від нападу терористів. Таке рішення у зв’язку з "карикатурною війною" прийняло сьогодні МВС Італії.

Талісманами Олімпійських ігор в Турині є Неве та Гліц - одна з найоригінальніших пар в історії проведення Олімпійських ігор.

Вона - м'яка, дружелюбна та елегантна снігова кулька, він - життєрадісний, грайливий льодяний кубик. Неве та Гліц нагадують своїми тілами обов'язкові елементи зимових Ігор - сніг та лід.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів