Кучма, Янукович, Ахметов і Пінчук зможуть відкрити колонію в космосі

8 лютого 2006, 12:09

Українські екс-олігархи та політики, якщо програють вибори на Землі, можуть спробувати стати президентом, конгресменом чи сенатором в космосі. Або взагалі перебратися туди жити.

Колись Леонід Кучма, перебуваючи ще в статусі президента, зізнався, що у нього є мрія – аби співвітчизники відвідали Місяць. Тепер, якщо заповіт діда виконає хтось з його нащадків, то у них буде місце, де можна побудувати резиденцію і тенісний корт.

Серед більше двох мільйонів власників земельних паїв на супутникові Землі є дуже знайомі прізвища: Кучма (Леонід і Людмила), Франчук (Олена), Пінчук (Віктор).


Цікаво, що зять екс-президента на Місяці не сумуватиме – там мають свої наділи його друзі та колеги Ринат Ахметов, Ігор Коломойський, Віктор Янукович, Леонід Кравчук тощо.

Тобто непомітно для країни опозиція поступово "переїжджає" на Місяць. А от правлячий бомонд позаземельних гектарів не має.

Ніхто з родини Ющенків, Тимошенків, Литвинів, Порошенків, Мартиненків, Третьякових, Червоненків, Єханурових чи Морозів не є власником територій на земному супутнику, повідомили ТаблоID у Посольстві Місяця на Землі.

Начебто хтось раніше хотів подарувати Кличкам якесь місячне море, але у зв’язку з перебуванням боксерів за межами України, дарча так і не відбулась.

А от Януковичу позаземні гектари дарували "з помпою". Навіть керівник Донецького планетарію приїжджав спеціально до Києва. Одразу після події (це ще коли Янукович був губернатором) донецькі чиновники викупили суміжні ділянки.

Обзавелись також неземною нерухомістю групи ВВ та "Грін Грей", співачки Ірина Білик, Ані Лорак, депутати Микола Баграєв і Василь Хмельницький, банки "Аваль" і "Таврика", компанії Samsung Electronics Ukraine, Intel Ukraine Microelectronics, Microsoft-Ukraine та ін.

Як стати місячанином...

Свідоцтво про право власності
на частину Місяця. Його отримує
кожен, хто заплатить $119

Розмови про "приватизацію" Місяця – абсолютна реальність. Ще у 1980 році американець Денніс Хоуп став власником Місяця, Марса, Венери та ще 50 космічних тіл.

Він вичитав, що у міжнародному договорі про регулювання власності на міжпланетний простір нічого не згадано про "приватизацію" планети однією людиною.

Є лише заборона націоналізації небесних тіл.

Так з’явилось Посольства Місяця у США. А у 2000 році "позаземне" посольство відкриось і в Україні.

Позапланетна нерухомість є дешевшою, ніж земна. Так, за 72 гектари у зоні місячного моря з екзотичною назвою "Море Вологості", "Море Спокою", "Море Достатку", "Море Пізнання" тощо коштуватиме всього лише $119.

Втім, можна подарувати і ділянку у зоні "Болота Епідемій" чи "Морі Змій".

Але варто знати, що ділянки продаються по черзі одна за одною, і якщо хтось придбав собі неземну нерухомість тиждень тому, то сусідом цього "когось" стати ви вже не зможете.

Але якщо хочеться посусідствувати з Тимошенко чи Ющенком, то купіть йому ділянку і одразу ж поряд собі.

При цьому для придбання шматка Місяця не треба знати нічого окрім прізвища та імені особи, а також її дати народження.

Ставши власником неземних паїв, для Януковича чи Пінчука пряма дорога придбати собі ще й паспорт Місяця (якщо вони його ще не мають).

Він видається у "посольстві" строком на 25 років і діє лише поза межами Землі. Коштує таке "друге громадянство" $49.

А для тих, хто мислить далекими футуристичними категоріями розробили навіть місячні гроші – стодоларову банкноту. Її можна придбати всього за $10. При чому купити все це можна всього за один день.

...і президентом Місяця

Права покупців космічних гектарів визначає Конституція Місяця. Її розробили власники Освітленої Сторони Місяця відповідно до їх "егоїстичних потреб".

При чому автори нормативного документу визначають себе як групу "високо розвинутих особистостей з глибоким розумінням марності державного правління".

Документ був підписаний в день Незалежності Місяця. "...Я, Денніс М. Хоуп, тим самим передав Конституцію Місяця і Білль про права Вам – моїм підданим", - йдеться у акті, який отримує кожен власник ділянки на Місяці.

Згідно з Конституцією, Конгрес, Сенат, президент і віце-президент Місяця будуть обраними посадами.

Право голосу і право бути обраним мають всі власники місячних паїв. Основне правило на Місяці – чини так, як хотів би, щоб вчинили з тобою.

Конституція Місяця передбачає також штрафи за неналежне користування поверхнею Місяця (захоронення на ньому якихось радіоактивних відходів тощо).

Але власники ділянок мають право розпоряджатись мінеральними ресурсами, які знаходяться на його території.

Місячні гроші

Мова йде про шар місячного грунту, який містить великі запаси гелію. У майбутньому, він забезпечить термоядерним паливом енергетичні установки космічних кораблів. І не тільки.

"Хочете – відкривайте заправку, хочете – добувайте метали, рідкісні на Землі чи кисень. Можливостей більш ніж достатньо", - зазначає офіційний сайт Посольства Місяця в Україні.

"А якщо хочете стати сусідом Кучми, Пінчука чи Ахметова (а всі наділи на Місяці біля них вже викуплені), подаруйте їм ділянку на Марсі", - переконують у "посольстві".

Наразі ніхто з них марсіянином ще не став. Коштуватиме це дещо дорожче – $ 129. Але за ці гроші можна придбати аж 80 гектарів на червоній планеті.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів