Литвин міняє Верховну Раду і дружину на футбол

6 лютого 2006, 15:36

Фото УНІАН

Фото УНІАН

Всім давно відомо, що спікер Володимир Литвин полюбляє у вільний від роботи час пограти у футбол. Так він розслабляється після щоденного реферування у Верховній Раді.

"Я граю у футбол для того, щоб не грати в "брудну" політику", - зізнався він ще у 2003 році.

Зазвичай Литвин ганяє м’яча по середах і п’ятницях у клубі "Фортуна".


Цьому хобі він не зраджував навіть під час помаранчевої революції, коли під стінами Верховної Ради збирались тисячі людей, а "під куполом" ухвалювалися важливі рішення.

"Я все віддав, живу 19 годиною, коли ми проведемо товариську зустріч з футболу, і я зможу там накричатися", - розповідав тоді Литвин.

Колись спікер навіть зізнався, що через це захоплення страждає його сімейне життя.

Фото УНІАН

Фото УНІАН

"Коли дружина запитує, чому я так рвуся в спортзал, я відповідаю: "Ми любимо футбол за те, що ми любимо після футболу". У неділю о сьомій ранку я вже починаю збиратися, надягаю форму, сідаю за кермо службового "Мерседесу“, а поруч сідає водій, і я йому кажу: "Подумай, хто тебе везе!.. ", - розповів він якось "Столичним новинам" .

За словами Литвина, футбол для нього – не тільки спорт, але й можливість поспілкуватися з друзями.

Фото УНІАН

Фото УНІАН

"Це можливість спілкування з людьми, яких я давно знаю, від яких мені нічого не потрібно і їм від мене практично - теж. Такі хвилини дорогого коштують" - зізнається Литвин.

Цими вихідними Литвин вирішив поєднати приємне з корисним. Поїхавши з робочою поїздкою на Київщину, він взяв участь у футбольному матчі з місцевою командою.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів