Найкращий карикатурист світу - українець

27 січня 2006, 12:00

Фото з сайту "Книжник-Review"

Український художник Володимир Казаневський отримав золоту медаль на міжнародному конкурсі карикатуристів.

Конкурс "Гумор і сатира" проходить щороку у столиці Японії і організовує його найпопулярніша в Японії газета "Йоміурі сімбун".


з архіву УНІАН

Як повідомляє УНІАН, президент газети Такуо Такіхана зазначив, що ця нагорода є "свідченням зростаючих культурних зв’язків наших народів". Про це він сказав під час зустрічі з послом України в Японії Юрію Костенку, під час якої він передав нагороду.

Сам Володимир Казаневський вважає себе острографом. Зізнається, що після закінчення Харківського держуніверситету займався космічною радіофізикою. А у школі з малювання мав трійку.

Такими побачив Казаневський
теледебати між Ющенком і
Януковичем.взято з архіву УНІАН

"А от мій батько - військовий літун — гарно малював, зокрема літаки", - розповідав Казаневський.

"Я займався гірським туризмом і одного разу замовив друзям розмалювати власноруч зроблений намет. Їх таланту вистачило на один бік, я вирішив домалювати, вигадав свої сюжети. Звідти і пішло... "

"...середній вік російських карикатуристів - 54, українських - близько 30. Але гонорари наших значно нижчі. Їх підвищення може зашкодити, бо тоді острографи стануть, як жирні коти і втратять нюх. Або зовсім зникне цензура, що теж не сприяє розвитку острографів", - ділився думками з кореспондентом "Книжник-Review" Казаневський.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів