Ніколь Кідман – захисниця жінок

26 січня 2006, 14:21

У житті голлівудської актриси Ніколь Кідман грядуть великі зміни. Мало того, що незабаром Кідман вийде заміж за австралійського рок-співака Кейта Урбана, вона тепер ще й активно захищатиме права всіх жінок світу.

Адже від сьогодні Кідман – посол доброї волі жіночого фонду ООН (UNIFEM) .

Посол Джолі. Фото з сайту ООН

І якщо її колега Анжеліна Джолі піклується про дітей в ООН, Кідман тепер боротиметься ще й з насильством проти жінок та за гендерну рівність.

Втім, з 1994 року австралійська акторка теж є послом доброї волі у дитячому фонді ООН. І, як і у Джолі, у Кідман теж є двоє прийомних дітей.


Новий статус Кідман отримала за свою акторську діяльність та за "внесок у сфері охорони здоров’я, за допомогу у покращенні медичної допомоги жінкам та дітям, та підтримці досліджень у сфері раку" (акторка надавала фінансову допомогу дитячій лікарні Сіднея; була співзасновником кафедри досліджень раку у жінок в Каліфорнійському університеті).

Помітили Кідман і в допомозі молодими акторам. Крім того, у 2005 році вона знялась у політичному трилері "Перекладач" (The Interpreter), в якій зіграла роль перекладача в ООН.

Перекладач і посол Кідман. Фото з сайту ООН

Кідман "дуже зворушена, що мене обрали отримати цю престижну нагороду ". І додала, що "ця нагорода вище моїх очікувань". До речі, нещодавно Кідман стала кавалером Ордена Австралії (найвищої нагороди країни). За внесок у світове кіно.

ООН практикує залучення відомих осіб у сфері музики, кіно спорту та літератури для просування своїх програм ще з 1950-х років. Послами доброї волі ООН були зокрема актриса Джейн Фонда, відомий іспанський футболіст Рауль Гонсалез, актори Марсель Марсо, Джулія Орманд та ін.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів