Ніколь Кідман – захисниця жінок

Четвер, 26 січня 2006, 14:21

У житті голлівудської актриси Ніколь Кідман грядуть великі зміни. Мало того, що незабаром Кідман вийде заміж за австралійського рок-співака Кейта Урбана, вона тепер ще й активно захищатиме права всіх жінок світу.

Адже від сьогодні Кідман – посол доброї волі жіночого фонду ООН (UNIFEM) .

Посол Джолі. Фото з сайту ООН

І якщо її колега Анжеліна Джолі піклується про дітей в ООН, Кідман тепер боротиметься ще й з насильством проти жінок та за гендерну рівність.

Втім, з 1994 року австралійська акторка теж є послом доброї волі у дитячому фонді ООН. І, як і у Джолі, у Кідман теж є двоє прийомних дітей.

Новий статус Кідман отримала за свою акторську діяльність та за "внесок у сфері охорони здоров’я, за допомогу у покращенні медичної допомоги жінкам та дітям, та підтримці досліджень у сфері раку" (акторка надавала фінансову допомогу дитячій лікарні Сіднея; була співзасновником кафедри досліджень раку у жінок в Каліфорнійському університеті).

Помітили Кідман і в допомозі молодими акторам. Крім того, у 2005 році вона знялась у політичному трилері "Перекладач" (The Interpreter), в якій зіграла роль перекладача в ООН.

Перекладач і посол Кідман. Фото з сайту ООН

Кідман "дуже зворушена, що мене обрали отримати цю престижну нагороду". І додала, що "ця нагорода вище моїх очікувань". До речі, нещодавно Кідман стала кавалером Ордена Австралії (найвищої нагороди країни). За внесок у світове кіно.

ООН практикує залучення відомих осіб у сфері музики, кіно спорту та літератури для просування своїх програм ще з 1950-х років. Послами доброї волі ООН були зокрема актриса Джейн Фонда, відомий іспанський футболіст Рауль Гонсалез, актори Марсель Марсо, Джулія Орманд та ін.


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів