Ходорковського покарали "шизою"

24 січня 2006, 18:33

Михайло Ходорковський у вівторок був відправлений в штрафний ізолятор (ШІЗО) строком на 5 діб, повідомляє прес-центр колишнього керівника НК "ЮКОС".

Підставою для накладення стягнення стала наявність у Ходорковського документів, які, на думку адміністрації, засудженим заборонено мати при собі.

Йдеться про два накази Міністерства юстиції РФ і затверджені інструкції, що стосуються прав засуджених, тих, що знаходяться у виправних колоніях. Вилучені накази Мінюсту офіційно надійшли Ходорковському поштою і були вручені йому під розписку співробітником колонії незадовго до проведення обшуку.


Право засуджених на отримання інформації про свої права і обов'язки, про порядок і умови відбування призначеного покарання незаперечне і прямо передбачене російським законодавством, підкреслили в прес-центрі.

При винесенні ухвали про переміщення Ходорковського в штрафний ізолятор був врахований і той факт, що 14 грудня 2005 року на нього вже було накладено стягнення у вигляді догани "за залишення робочого місця". Воно, до речі, в даний час оскаржується в суді міста Краснокаменськ

УНІАН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів