У Тимошенко з'явилися яйця

20 грудня 2005, 17:13

Екс-прем'єру Юлії Тимошенко подарували два страусині яйця.

Такі дарунки лідер БЮТ отримала під час відвідання страусиної ферми, що розташована у селі Свидівок, Черкаської області, повідомляє прес-служба Тимошенко.

За її повідомленням, "одне з яєць розписане народним розписом місцевої художниці Тамари Городової, а друге яйце було тільки-но знесене і важить 1 кг 700 гр".


Микола Томенко, який супроводжує Тимошенко, пожартував: "Якби таке яйце влучило у Януковича, наслідки в українській політиці були б непередбачувані".

"Якщо на минулих виборах куряче яйце допомогло врятувати демократію в Україні, то для того, щоб перемогти владу старих і нових олігархів, на цих виборах, мабуть, потрібно застосувати страусине яйце", - додав він.

"Цим яйцем можна нагодувати першу десятку виборчого списку", - зауважила Тимошенко.

Власники ферми Олег Ковтунов та Валентина Сланенко розповіли про те, що вони своїми силами відновили цю ферму. Раніше на цьому місці була напіврозвалена, покинута ферма. Страусів для свого господарства вони завезли з Голландії.

"За словами фермерів, рентабельність такої страусової ферми значно вища за ферми, де утримуються свині. М'ясо страусів значно калорійніше і має більше поживних речовин", - зауважує прес-служба.

Зі свого боку Тимошенко повідомила фермерам, що вони мають право на дотації від держави, утримуючи таку ферму, "про що господарі ферми не знали".

Також фермери розповіли Тимошенко про самих страусів і те, що у їх середовищі існує жорстка ієрархія. На що лідерка БЮТ зауважила, що це дуже схоже на ситуацію в політиці.

Стосовно політичної ситуації у Донецькій області, Тимошенко зазначила, що реальним лідером Партії Регіонів є не Віктор Янукович, а Ринат Ахметов. Так само, як він (Ахметов) є реальним лідером фінансово-політичного угрупування Донецька.

Тимошенко наголосила: "Зовсім не випадково суб'єктом виборчих перегонів є не виборчий блок Януковича, як планувалось раніше, а Партія Регіонів. Це та політична сила, яка сьогодні веде в політикум великий капітал".

Українська правда

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів