У Лужкова теж хобі, що й в Ющенка

16 грудня 2005, 17:38

Міська влада Москви подарує кожному московському дитячому будинкові на Новий рік великий бідон меду.

З такою ініціативою виступив мер міста Юрій Лужков на традиційному чаюванні з вихованцями дитбудинків у трапезних палатах храму Христа Спасителя.

Як передає кореспондент "Інтерфакс", на зустрічі був присутній патріарх Московський і всея Русі Алексій II.


Алексій II відзначив: "Завдяки Юрієві Михайловичу, що у вільне від справ час займається бджільництвом, усі ми сьогодні присутні на цьому святковому чаюванні. Мер Москви поділився з нами плодами своїх рук і за цим чаюванням ми будемо пробувати мед, що зібрали бджоли на пасіці Юрія Михайловича Лужкова".

У свою чергу Лужков розповів дітям, як бджола збирає мед і що відбувається у вулику узимку. "Для того, щоб зібрати 1 кг меду, бджолі необхідно вилетіти до 5 млн. раз", - відзначив, зокрема, мер.

"До Нового року ми подаруємо кожному московському дитячому будинку по великому бідону меду. Потім ми подаруємо вам такі ж бідони в лютому й у квітні", - пообіцяв Лужков.

"Я бажаю вам, щоб ви стали бджолярами і допомагали б Її Величності Бджолі бути здорової і запилювати квіти, а значить приносити багатий врожай на наших полях, у наших садах", - сказав мер.

Лужков давно відомий як шанувальник і практик бджільництва. Торік він навіть запатентував нову конструкцію вулика, розроблену ним самим – округлої форми.

У заміському маєтку Лужкова є велика пасіка. Московський мер узагалі захоплюється тваринництвом – крім бджіл, він розводить також кроликів, курей, овець і корів, пише zoohall.com.ua.

Нинішня "бджолина" ініціатива Лужкова не перша. Раніше він заявив, що в декількох лісових масивах Москви скоро будуть установлені пасіки.

Причому, за словами Лужкова, ціль цих пасік – не одержання меду, а... " оздоровлення навколишнього середовища". Як сказав мер, "бджола робить дуже сприятливий вплив на природу".

Пасіки насамперед будуть розміщені в двох лісопаркових зонах – на Лосиному острові й у Ізмайловському парку. Правда ЗМІ тоді засумнівалися, чи сподобаються людям в парках юрби бджіл.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів