Ступки обкатали тачку, а Пономарьов сказав зайве

23 жовтня 2007, 14:09

У п‘ятницю в автомобільному світі столиці відбулася подія. У центрі міста відкрився салон офіційного імпортера одного з найбільш популярних автомобільних брендів сучасності.

Тепер автолюбителі мають куди зайти, аби без проблем придбати собі нову "крихітку" у кілька кінських сил.

Відкриття автосалону особливою динамікою і яскравістю не відрізнялося. Презентація як презентація: трохи гламуру, трохи яскравих слів, ну і культурна програма.


Ступки поряд з дорогии "крихітками" були за головних

В голові "культурної частини" стояли батько та син Ступки. Вони взяли на себе роль конферансьє, а заразом і водіїв-випробовувачів. Богдан та Остап, "осідлавши" шикарне авто, спробували його обкатати.

Окрім того, гостем автотусовки став Олександр Пономарьов, який останнім часом чи не з головою пішов у сім‘ю. Сашко заспівав кілька своїх хітів, а тоді трохи, сказати б, "лажанувся".

Пономарьов сказав, що у нього є 460-та модель автомобіля, який створив п‘ятничний прецедент. Однак замість похвалити чи що, співак зізнався, що цим авто не задоволений, бо у нього погана жорстка пневматична підвіска.

Проте Богдан Ступка на це заявив, що хоче таку ж машину, і момент було трохи стушовано.

Ступки спробували обкатати шикарну тачку

Також поділився своїми смаками Остап Ступка. Син відомого кіно- та театрального актора зізнався, що не зміг би їздити на автівці червоного, дамського, як він висловився, кольору. Натомість йому надзвичайно органічно підходить колір мокрого асфальту.

Ще одним впізнаваним гостем презентації став телеведучий і гонщик Олексій Мочанов. Він зізнався, що радий був би, аби на дорозі ситуація зі співвідношенням жінок-чоловіків-водіїв була така сама, як і у житті, у демографічній ситуації. Проте потім додав: "Дівчата, хай вас стає більше на дорогах!"

Олексі Мочанов "за Європу" на автошляхах

Як видно, Мочанов не з тих, хто, забачивши наліпку із жіночим чобітком на задньому склі автівки, десятою дорогою обминатиме цю машину.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів