Катерину Ющенко і Депардьє покликали на таємну вечерю

29 жовтня 2007, 17:44

У неділю в Києві завершився 37 кінофестиваль "Молодість". Закриття фестивалю пройшло без президента Віктора Ющенка і званого гостя Нікіти Міхалкова, але з салом, горілкою і парасольками.

Нашоукраїнець Руслан Князевич з супутницею прийшли на "Молодість" чи не першими

Наталка Калатай з цієї нагоди приміряла нову сумочку
з вензелем Louis Vuitton

А Олександр Богуцький взагалі прийшов по-робочому просто

Петра Порошенка впіймала мисливиця на знаменитостей

Телеведуча Наталя Розинська так довго позувала перед камерами, що зрештою залишилася без місця

Організатори фестивалю вирішили зробити атмосферу нагородження переможців кінофестивалю домашньою і суто українською - із застіллям та піснями. "Сало, сало, гарне українське сало! І горілка! Сідаємо, пригощаємося!" - звертався до гостей арт-директор кінофестивалю Андрій Халпахчі.

"Сьогодні ми робимо таку собі таємну вечерю", - зауважив він.

Під роздачу потрапив і Артур Смолянінов, герой фільму "1612"

Першою за стіл потрапила голова Держкомітету кінематографії Ганна Чміль, якій цього вечора Катерина Ющенко вручила нагороду "За розвиток національного кіномистецтва".


Сама ж дружина президента смакувати горілку відмовилась і повернулась до залу, де її товаришами по спілкуванню були Жерар Депардьє та сімейство Харесів.

Жерар Депардьє: такого повороту подій я не чекав

А от Флоріан Гааг, який отримав приз глядацьких симпатій за свій фільм "Холтрейн", мило погомонів за столом з французьким режисером і українськими актрисами.

Німецько-французько-українське тріо: "Будьмо,братці!"

Коли в процесі споживання їжі Гаагу вручили приз ще й в номінації "Кращий повнометражний фільм", німець не знайшовся вже що сказати крім: "Мені дуже сподобалося у Києві, і я думаю, що скоро сюди повернуся".

Побачивши як на сцені жують і попивають, співак Олег Скрипка, який запізнився на "Молодість", вирішив що потрапив у театр абсурду.

Олег Скрипка: як я там співав... "Їхали підводой до дядька Івана, у дворі сідали довгими рядками"

"Прикольна ідея. Але для мене це був повний абсурд. Мені дають премію, яку я мусив передати, а кіна не бачив. Потім я сідаю, і мені пропонують огірки з горілкою на сцені в "Україні"... Утім, музика була гарна", - поділився враженнями з УНІАНом Скрипка.

При цьому Олег зізнався, що не бачив жодної стрічки з фестивальної програми. Тому спеціально для Скрипки Халпахчі розповів історію румунського режисера Крістіана Немеску "Каліфорнійська мрія (Нескінченність)", який загинув минулого року, і картина якого отримала спеціальний приз фестивалю.

А VIP-гостю фестивалю Жерару Депардьє, здається, сподобався український абсурд. Принаймні, зі сцени він заявив, що "щасливий бути тут, на фестивалі кінематографу, який відрізняється від звичайного".

Депардьє: Боже, що це в оленя з рогами

Правда, цього року відомий француз не став повторювати свої танці на сцені, а, вручивши головний приз ізраїльсько-французькій стрічці "Мандри оркестру", швиденько чкурнув до аеропорту.

Депардьє поспішав на зйомки до Ізраїлю, а ще, кажуть, його мучила гарячка.

Втім, навіть висока температура не завадила французу блиснути знанням української і завершити виступ словами "Слава Україні! Слава кіно!"

Фінальний поцілунок дня

Церемоніальну частину "Молодості" завершило колективне фотографування під парасольками, а її фінальним акордом стала презентація фільму "1612" Володимира Хотиненка.

Режисер з гордістю назвав це світовою прем'єрою, але, напевно, суттєво засмутився, що прем'єру показали на екрані з 9 зшитих "простирадл".

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів