Вакарчук влаштував діджею Паші "дикі танці" на столі

16 листопада 2007, 17:06

У четвер Dj Паша відсвяткував маленький ювілей. Виявляється, найбільший балакун країни вже 10 років поспіль є незмінним ведучим хіт-параду "Пашина 20-ка" на одній з центральних радіостанцій.

Спочатку треба заправитись

Ювілей Паша вирішив відсвяткувати досить скромно. На вечірку у нічний клуб він не запрошував велику кількість VІРів, не годував їх заморськими стравами. Натомість вся урочиста програма вечора складалася лише з одного концерту гурту "Океан Ельзи".

Маша Єфросініна прийшла у концептуальній маєчці

Маша та її чоловік вмостилися на диванчиках. Вони теж телефонували на радіо, щоб отримати квиток?

При цьому Вакарчука і К° Паша поставив у жорсткі рамки - співати лише пісні, які в різні роки опинялися на першому місці у 20-ці хіт-параду, та ще й у хронологічній послідовності.

Лідер С.К.А.Й. Олег Собчук прийшов послухати "ОЕ"

Крім Паші, насолоджуватися музикою "ОЕ" прийшли Маша Єфросініна з чоловіком, лідер гурту "С.К.А.Й." і ще з півсотні фанатів. А потрапити на закриту вечірку могли лише слухачі, які додзвонилися до Паші в радіоефір.


Славко волав на повну

Під співи Вакарчука верещали прості дівчатка, яким просто зривало дах від близького контакту з зіркою. Одна з фанаток навіть ледь не знепритомніла. Щоправда, виною цього, скоріше за все, був не Вакарчук, який весь вечір скакав по сцені, а ступінь "підігрітості" дівчини.

Кульмінацією концерту став момент, коли лідеру "ОЕ" стало мало сцени, і його потягло до діджея Паші. Під кінець однієї з пісень Вакарчук спустився у зал і почав протискатися крізь натовп фанатів. Потім він заліз на столик, за яким сидів Паша з компанією. Але й цього Святославу виявилося замало.

Славко підтяг до себе Пашу

За хвилину діджей Паша вже стояв поряд з Вакарчуком на столі і витанцьовував з ним під звуки бас-гітари.

Свято закінчилося двома піснями на "біс" від "ОЕ". Другу композицію обирали всім залом. При цьому Вакарчук спробував себе у ролі спікера парламенту, який регулює голосування.

Щоправда, процес виявив, що новоспечений депутат Вакарчук явно не дотягує до ролі "розрулювача" голосів. Мабуть, у Верховній Раді доведеться починати з натискання на кнопки...

Фото Артема Жавроцького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів